• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Tablica Ogłoszeń » Zatrudnimy Moderatorów!
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 7 Marzec 2011, 15:47   Zatrudnimy Moderatorów!

    Uwaga! Uwaga!

    Poszukujemy osób chętnych na objęcie funkcji moderatora!
    Wymagany jest co najmniej miesięczny staż na forum, pisanie poprawnych postów, znajomość regulaminu (ale w trakcie pracy można podglądać!) oraz przynajmniej śladowe ilości doświadczenia w dziedzinie akceptowania Kart Postaci. Nasz moderator powinien także, z przyczyn oczywistych, dysponować wolnym czasem, który chciałby poświęcić na moderowanie.

    Swoją kandydaturę należy zgłosić w tym temacie i odpowiednio umotywować.
    Loire
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Marzec 2011, 18:30   

    Zgłaszam się w takim razie, raz mi śmierć. Konkretnie na maszynkę akceptującą~
    Już z początku przemawia przeciwko mnie brak doświadczenia, ale w końcu kiedyś trzeba jej jakoś zdobyć, nie? To do rzeczy. Jestem często na forum, mam dużo wolnego czasu. Lubię czytać cudze KP i dobrze przychodzi mi wyszukiwanie błędów, przynajmniej tak wnioskuję z opinii otoczenia. Jeśli zaś chodzi o ograniczanie mocy, myślę, że nie będzie z tym problemów, a jeśli będą, obiecuję kogoś się poradzić. Posty widać, jakiej długości, KP chyba też nie jest najgorsza. No, i nie jestem leniem, którego zadowoli ledwo co wyskrobane minimum.

    Mało, tak, wiem, ale akurat mam niedyspozycję fizyczno-umysłową. Jeśli padnie na mnie, obiecuję wziąć się w garść. A gdyby to nie podziałało, masz pełne prawo, by mnie zadźgać łyżeczką, Królisiu. x3
    Dziękuję.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 7 Marzec 2011, 21:31   

    Zamiast dźgać łyżeczką, wolałbym zjeść, ale do rzeczy. ;D Miałem okazję przekonać się osobiście, że piszesz dobre posty i sądzę, że poradzisz sobie ze stanowiskiem moderatora, toteż Cię przyjmuję. Póki co na okres próbny.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Deliel



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Marzec 2011, 07:03   

    Ja chciała bym stać się Moderatorem lub JR adminem. Wiem ,wiem. Muszę wybrać albo to albo to. Ale ja bardzo chciała bym pomóc temu forum. Jestem teraz coraz częściej na kompie bo rodzice zapominają powoli o karze. Pomagam jeszcze jednemu forum się wzbić na wyżyny i chciała bym tak też zrobić z tym forum. Gdybym miała zostać JR Robiła bym grafikę komputerową , "wabiła" innych aby wymienili się bannerami i współpracowali z forum.. Pomagałabym pełną parą! Bo naprawdę chcę dla tego forum zrobić coś pożytecznego. A jak na razie to tylko zrzędzę i narzekam. Gdy bym została JR Adminem na prawdę zrobiła bym wszystko co zechcecie. Wiem że jestem beznadziejna ale bardzo chciała bym nim zostać. Będę się bardziej starała! Obiecuję!... A gdy bym miała zostać moderatorem też bym się ucieszyła. Lecz wiecie, ze ja nie jestem dobrym modem. Jedyne co mi wychodzi to robienie grafiki i dodawanie nowych pomysłów. Gdy bym była modem to bym se za bardzo nie poradziła chyba że bym brała przykłady z najładniejszej KP. Ostatnio się podciągnęłam w sprawdzaniu KP na takim jednym forum. Ale przecież to forum jest zupełnie inne! Błagam! Wybierzcie mnie na JR admina albo chociaż moda. No tak wiem, wiem moderator to mniejsza posada a ja se z nią nie radzę. No tak ! Ale ja bardzo chcę ci pomóc..
    Jeśli moje prośby i błagania nie wypaliły to możecie mnie zjeść roztargać.
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Marzec 2011, 10:02   

    Blajsik sobie upatrzył moderatora ^ ^'' Dlaczego? Bo lubi sprawdzać karty, czytać je i oczywiście dawać ograniczenia na moce (Buhahahaha). God Mod'ów nie lubimy ~
    A teraz do rzeczy, ostatnio Blajsik pokpiewał sprawę, co do bycia MG, ale jakoś nie widział okazji. (Terr, jak co to wstawisz się za mną, niach niach)
    Oczywiście mogę z czegoś zrezygnować, ale na sprawdzaniu KP mi zależy, bo jest to w miarę przyjemne, a Blajsik chciałby jakoś pomóc, ne ne!
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 19 Marzec 2011, 15:53   

    No to tak...
      Deliel, nie jestem do końca przekonany odnośnie dawania Ci admina, ale jeśli by Cię to satysfakcjonowało, możesz zostać reklamiarzem, tzn. pomagać mi z reklamą forum. Powiedzmy, podsyłałabyś mi na PW banery do wstawienia bądź ewentualnie zajmowała się całą wymianą. Co Ty na to?

      Blaise, myślę, że poradzisz sobie w roli moderatora. Przyjmuję Cię.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Deliel



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Marzec 2011, 20:02   

    Hmpppppuuuuuu........... No okii dooookii >.> Ale mam tekie pytanie. Czy jak juz trochu sie przydam to moge miec szanse na admina?( Przez jakis czas bende ci robila jakies obrazki na stronke i banerki. No i zalatwiala wspulprace z innymi stronkami.) Pliiiz ^^ Oczywiscie nie chce byc natrentem ; )))
    No to zaczynamy wspulprace ^^ tylko jak ja bende wstawiala banerki na strone? A no tak xD mam wszystko tobie wysylac xDDD
    Sorki ; )))
    No to oki ^^\

    (wybacz mi za to ze nie pisze ze znakami polskimi ale odpisuje u mojego wujka na angielskim Firefoxie ; )) Wienc wybacz mi >.> )
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Marzec 2011, 22:45   

    jej, dziękuję bardzo <3
    teraz tylko czekać na mojego pierwszego pluszaka, niach niach.
    Drakar



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Marzec 2011, 17:25   

    Wchodząc na to forum miałam nadzieję na dobrą zabawę. Szata graficzna przedstawiała się cudownie, aczkolwiek nagłówek przyprawił mnie o ciarki głównie dlatego, że był bardzo nietypowy i rzadko spotykany. To była moja pierwsza przygoda z pbf - em, więc przeczytałam całe kompendium wiedzy i regulamin od deski do deski. Potem stworzyłam moją pierwszą postać - Rockuro. Tak, męską, chociaż jestem dziewczyną to nie umiem kierować żeńskimi postaciami, a raczej nie sprawia mi to takiej frajdy jak męskie. Kilka dni grania Rockym i już chciałam miec następną postać - i tak powstał Jordan. On pociągnął nieco dłużej, niż Rocky, ale potem zapragnęłam zrobić kogoś o zupełnie innym charakterze, niż Rockuro i Jordan, stworzyłam więc Drakara. Tym samym "pokochałam go jak własne dziecko" i stał się moją główną postacią. No i tak gram, gram i gram, aż w końcu rozkręciłam się na dobre. I tak patrzę ogłoszenia o naborze. Pierwsza myśl - nie mam czasu, ale kiedy zorientowałam się, że wchodzę na Spectrofobię praktycznie codziennie (pomimo ów braku czasu) postanowiłam jednak to przemyśleć. I tak patrzę - moderator albo junior admin. Moderator to nuda, wiele razy byłam modem na wielu forach nie-pbf. Junior admin? Fajna sprawa! W końcu z kumpelą PRÓBUJEMY rozkręcić cztery fora pbf, ale nam nie idzie (kumpela nie ma czasu..), więc cała uwagę skupiłabym tu! Ach, powód. No cóż, tak polubiłam naszą spectrofobię, że jeśli można ją jeszcze bardziej rozbudować (o ile to możliwe) to piszę się na to! Poza tym chyba staję się pracoholiczką...
    Tak więc junior admin! Od tego, czy się nadaję, czy nie, zdecydujecie wy. :3

    @Down
    Ktoś mnie rozumie! T.T
      
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Marzec 2011, 17:36   

    Drakar napisał/a:
    Potem stworzyłam moją pierwszą postać - Rockuro. Tak, męską, chociaż jestem dziewczyną to nie umiem kierować żeńskimi postaciami, a raczej nie sprawia mi to takiej frajdy jak męskie.


    Mam ten sam problem <3 Kończę offtopować .-.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Marzec 2011, 17:14   

        Ja się zgłaszam ! <3.

    Wiem, nie mam takiej dobrej głowy do postów, ale uważam, że są całkiem ciekawe. Ponadto uczestniczę też w życiu innych forów i sporo tam pomogłam. Sama założyłam jedno, ale niestety upadło @.@" Często się zdarza, a zwłaszcza takiej niezdarze jak ja. No, ale wróćmy do tematu. A więc jestem często obecna na forum. Wchodzę codziennie, a nawet jeśli zdarzy mi się nie wejść to z powodów prywatnych *niestety ._.*. Mam nadzieję, że admini sami zdecydują czy nadam się na Moderatorkę. Nie będę prosić, bo wiem, że to nie pomoże , ale liczę na tę dobrą stronę mojego przyjęcia.
    D z i ę k u j e. <3.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 27 Marzec 2011, 14:54   

    Drakar, jako, że pomoc się przyda, zostajesz przyjęta. :) Póki co na okres próbny, więc będę Cię obserwować. A, i pamiętaj, żeby wszystkie zmiany na forum najpierw konsultować ze mną.

    Yokai, ponieważ nie jestem tak na 100% przekonany, to jeszcze napiszę do Ciebie na PW.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Shizme



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 2 Maj 2011, 16:18   

    Byłabym niezmiernie chętna chociażby na Moderatora, myślę, że potrafię być na serio ostrym krytykiem, choć wątpię, by to było potrzebne. Po prostu umiem i nie boję się wymagać. Nie wiem, jakie macie metody naborów, ale z racji iż dopiero dołączyłam, możesz poczekać na fabularne posty, lub na PW :3. Na forum wchodzę praktycznie codziennie, jeśli nie liczyć rzadko zdarzających się awarii, nagłych wypadków, czy wyjazdów. Nie wiem, co więcej napisać, jestem bardziej skuteczna przy pytaniach...
    Brenna
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Sierpień 2011, 20:37   

    Byłabym chętna na stanowisko Moderatora. Dlaczego mielibyście mnie przyjąć?
    Cóż na razie nie ma zbyt twardych argumentów, ale przedstawię te, które wg mnie najbardziej przemawiają.
      *Nie mam żadnego doświadczenia. Jednak gdzieś trzeba je nabyć prawda?
      *Ograniczanie mocy... Patrząc na inne KP z pewnością bym jakoś sobie poradziła.
      *Długość KP. Tak samo jak wyżej, stosowałabym tę samą metodę.
      *Posty. Może nie jest ich dużo, ale uważam, że nie są złe. Oczywiście, każdy może mieć gorszy dzień i napisać krótsze, co mi się zdarzyło choćby wczoraj.
      *Jest jeszcze jedna cecha. Jeśli jakieś forum naprawdę mi się podoba i się do niego przywiążę, to o ile nie mam szlabanu lub braku czasu, wchodzę na nie dość często. Dodatkowo próbuję je wtedy reklamować we wszelaki sposób. Zależy mi, żeby nie upadło.

    No to tyle ode mnie. To od Was zależy, czy mnie przyjmiecie, czy nie. Uszanuję Waszą decyzję.
    Amen.~




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 8 Sierpień 2011, 23:57   

    Nabór Czasowo Zamknięty
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,52 sekundy. Zapytań do SQL: 10