• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Informacje & Zapisy » Nabór na MG.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Doicheall
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 21 Lipiec 2012, 23:27   

    No to ja się zgłaszam ^^ Doświadczenia może nie mam, no ale kiedyś trzeba zacząć, prawda? :)
    Mam pomysły, bywam często na forum. Prawie codziennie, zwłaszcza teraz, w wakacje. Można by się przyczepić do jakości moich postów... no ale to przecież można wyćwiczyć, prawda? ;D Z bezstronnością raczej nie będzie problemów, potrafię oddzielić prywatne zatargi od forumowej rzeczywistości :)




    Mieszkaniec Szkarłatnej Otchłani

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Czarna Róża
    Godność: Madeline Dark Wind.
    Wiek: 18-20.
    Rasa: Cień - rzecz jasna.~ x3
    Wzrost / waga: 163 /
    Aktualny ubiór: Sukienka balowa- czarna, maska, wysokie buty.
    Znaki szczególne: Ona jet cała szczagólna.~ x3
    Pan / Sługa: Sob? w?ada? nie da. x3 | Ci?gutek do spraw specjalnych. x3 Maskotka Noah.
    Pod ręką: Tencio, kosa, bandaże, czarna torebka z potrzebnymi rzeczami i... nutka tajemnicy, czyli maska.~ x3
    Stan zdrowia: Głęboka rana w nodze zrobiona paznokciami.
    SPECJALNE: Główny spiker w SpectroFM | Miss Spectrofobii 2011
    Dołączył: 01 Gru 2010
    Posty: 545
    Wysłany: 22 Lipiec 2012, 23:23   

    Doicheall, przykro mi to mówić, ale na razie administracja wstrzymuje się z przyjęciem Ciebie na stanowisko MG. Jeśli uważasz, że jakość postów da się wyćwiczyć, to trochę poćwicz. Jeśli stwierdzimy, że się nadajesz, a nadal będziesz chętny to się odezwiemy.
    _________________


        Piękna róża zła
        Każdego kwitnie dnia
        w okrutne kolory przyodziana
        Każdy chwast co w drogę zechce pięknej róży wejść
        Aa, wkrótce zwiędnie i zamieni szybko się w jej część.

          Piękna róża zła
          Każdego kwitnie dnia
          W mordercze kolory przyodziana
          Chociaż kwiatem cudnym nasza piękna róża jest
          Aa kolce jej poranią nawet najłaskawszy gest.


      Galeryjka:


      x
    Lucky
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Lipiec 2012, 23:37   

    Etto...a mogę ja się zgłosić? Grywałam już na wielu forach, umiem myśleć realistycznie co się czasem przydaje kiedy ludzie opisują rzeczy, które nie mogą się żadną siłą dziać...jestem bezstronna i nigdy nie daje się nikomu namówić czy przymknąć oczka nawet za ciasteczka, lubię ciekawe akcje i jestem często na forum... To mogę?




    Deszczowy Samotnik

    Godność: Noritoshi Ishiya. Sapphire Ayers
    Wiek: 20-22
    Rasa: Strach lub Straszka
    Lubi: Kolory tęczy, deszcz, przyrodę! Bycie pomocnym!
    Wzrost / waga: 210 lub 190 cm / 100 lub 70 kg
    Aktualny ubiór: Fabuła: facet; kolorowa piżamka i kapcie / Retro-lis: facet; jasne jeansowe spodnie, kolorowy sweter, szary plecak. / Retro-brain: kolorowe: bluzka i dresowe spodnie
    Znaki szczególne: Dwie podłużne blizny na łopatkach, kilka mniejszych na ramionach. Posiada motyle skrzydła. Błękitne oczy i jasna cera.
    Zawód: ekspert ds. modelowania ryzyka
    Pan / Sługa: ? / -
    Pod ręką: fabuła: nic / retro-lis: wszystko
    Bestia: Avi, Cauchemare
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Bursztynowy Kompas, Zegarmistrzowski Przysmak (1szt.), Animicus, Bolerko-niewidko
    Dołączył: 16 Lip 2012
    Posty: 776
    Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 22:56   

    Jako że MG nigdy za wiele, a mam czas i chęci, to chciałbym ogłosić swoją kandydaturę na ową posadę.
    Od czerwca ubiegłego roku jestem Adminem, MG i NPC na forum o Naruto. Na PBFach gram właśnie od ponad roku, dość dużą ilością postaci. Potrafię być bezstronny i łapać niezłą wenę, zwłaszcza gdy jestem Mistrzem Gry.
    Jak wspomniałem na SB, od października będę studentem, ale nie sądzę bym prędko był zmuszony ograniczyć czas na PBFy, dlatego uważam, że jestem w stanie podołać temu obowiązkowi.
    _________________



    Drapieżny motyl,
    Buszujący w świetle Księżyca...

    it's my true form?

    xy xy xy xy xy xy
    xx xx xx xx xx


     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 8 Październik 2012, 20:36   

    Noritoshi Ishiya zostaje oficjalnie przyjęty na stanowisko MG.

    Ponieważ zgłoszenie Lucky dodane zostało dość dawno, a w międzyczasie zostałem poinformowany, iż będzie mieć problemy z poświęcaniem forum dostatecznie dużo czasu, uważam je za nieaktualne. Chyba, że użytkowniczka powie inaczej, wtedy zostanie ono ponownie rozpatrzone.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Light
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 24 Styczeń 2013, 18:07   

    Cóż chyba zgłoszę się jeszcze raz tylko, że na postaci Light...to mogę?
    *robi słodkie oczka*




    Sługa nicości {Zbanowany}

    Godność: Imię nasze jest Legion.
    Wiek: Byliśmy tu na długo przed wami, po nas nie będzie nikogo.
    Rasa: Jesteśmy tymi których zdradziliście rodząc się w świetle.
    Lubi: Szum synaps, taniec na ostrej krawędzi noża, samotne ogniska pośród bezgwiezdnej nocy, ciszę zwiastującą nadejście burzy.
    Nie lubi: Stygnących zgliszczy, tłumów płynących jak zanieczyszona krew w brudnej arterii, neonowych bogów, głucho dźwięczących czerepów.
    Wzrost / waga: Niebo zastało nas upadłymi, Otchłań wzniosłymi. / Dokładnie tyle by serce przeważyło pióro.
    Aktualny ubiór: Odziany w skórę wężową, płaszcz proteuszowy żywy i zmienny jak tańczący płomień, noszący ślady dawno zaschniętej krwi fałszywych proroków. Siedem diademów a w każdym tysiąc słońc mieniących się jako klejnoty.
    Znaki szczególne: Jesteśmy szczególni. Jesteśmy różni i wyjątkowi. Tak jak wszyscy. Jak każdy z was i cała reszta roztańczonych odpadów tego świata.
    Pod ręką: Sznurek albo nic.
    Broń: Język żmijowy, ostry i jadowity choć podbity
    Dołączył: 27 Gru 2012
    Posty: 145
    Wysłany: 10 Luty 2013, 16:35   

    Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko mistrza gry. Oferuję swoje pomysły i sugestie zarówno przy prowadzeniu eventów, pojedynczych wątków a także uzupełniając bazę npc i bestiarium.
    Muszę dodawać cokolwiek więcej? Referencje i doświadczenia wyniesione z gry na innych pbfach posiadam (domniemam, że jak większość osób tutaj) a mój styl i sposób pisania poznaliście z grubsza chociażby przy lekturze mojej karty postaci i niektórych postów. Pozostawiam do rozpatrzenia.
    _________________
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 13 Luty 2013, 13:05   

    Light i 42, zostajecie oficjalnie przyjęci na stanowiska Mistrzów Gry. Póki co jest to jednak okres próbny.

    Proszę o przesłanie mi na PW lub GG kodu/nazwy koloru, jakim będziecie się posługiwać jako MG.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Sofia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Kwiecień 2013, 23:35   

    Dum dum dum dum *dramatyczna muzyka a na scenie pojawia się postać dość niskiej dziewczynki*.

    W taki oto sposób zdecydowałam się zgłosić na MG. Pytacie o doświadczenie? Ja odpowiadam: zerowe. Ale co mam w zamian? Sporo pomysłów i chyba w miarę ładne i składne posty. Zapewne jestem bezstronna, poświęcam forum sporo czasu i szybko odpisuję.
    Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, ale wciąż się uczę. Prawdę powiedziawszy to Sofia jest moją pierwszą postacią na tego typu forum, jednak zamierzam się postarać. Dodatkowo coś mnie od środka zżera, żeby wbić na fabułę Alonso i Pheobe i by zepsuć im tą sielankę *diabelski uśmieszek* I mam też pomysł na - że tak to ujmę - jakieś większe, choć mniejsze wydarzenie fabularne, inne niż to które opisywałam i wysyłam Oleandrowi, o o wiele mniejszym zasięgu, które zbierze zapewne kilka osób które będą chciały szybko odpisywać na fabule...
    Cold
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Wrzesień 2013, 19:02   

    Zgłaszam swoją kandydaturę na mistrza gry. Na forum jestem bardzo często wręcz codziennie, staram się, mam przemyślane posty. Szczerze nie mam jednak żadnego doświadczenia. Od dawna mam ochotę zgłosić się na to stanowisko Brzmi to jak list motywacyjny ;_ ;
    Artemisia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Kwiecień 2014, 08:48   

    Zobaczyłam w "Warcie Uwagi" jak i w uwadze, że szukacie moderatorów i MG.
    Więc chętnie się zgłoszę jako MG, gdyż bardzo często siedzę na forum, po kilka razy na dzień wchodzę, więc nie robi mi to problemów. Pilnuje regulaminu, czasami czytam posty, jak to każdy, ale mam małe doświadczenie, gdyż dawno grywałam na forach i na którymś byłam (nałogowo grałam kilak PBF'ów na raz ^^). Cóż, posty są najczęściej na szybko, więc dlatego są krótkie, wyobraźnie mam, a pomysły większe. :D Bym kiedyś spróbowała na moda, ale niestety, nie widzę błędów w kp :C
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 00:41   

    Artemisiu, zostajesz przyjęta. Póki co, na okres próbny, także musisz się bardzo starać.
    Podeślij mi na PW Twój wybrany kolor MG (zajęte kolory są wymienione w Spisie Administracji).
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Sztukmistrz

    Anarchs: Przywódczyni Rebelii
    Godność: Sophie "Opal" Bugs / Esmé de Chardonnay
    Wiek: gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę.
    Lubi: suszone owoce i nowe moce
    Nie lubi: niekompetencji i braku kontroli | czekolady i deszczu
    Wzrost / waga: 1,80m bez obcasów / 65kg
    Aktualny ubiór: Dopasowana burgundowa suknia o długich rękawach - spódnica opadająca do kostek składa się z szerokich, niemal prześwitujących pasów koronek. Na ramionach etola z futra lodowego lisa, dodatkowo rękawiczki, a na nich pierścienie. Pantofle na wysokim, masywnym obcasie widoczne są spod spódnicy. Kreska na oku, dopasowany do cery puder oraz koralowa szminka. Włosy splecione w koronę, nad karkiem szkarłatna brosza spinająca warkocze.
    Znaki szczególne: palce o czterech stawach; wytatuowane imię na miękkiej części prawego nadgarstka
    Zawód: oficjalnie sekretarz arcyksięcia
    Pod ręką: skórzana aktówka, parasolka oraz Artefakty
    Bestia: Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii
    Nagrody: Bolerko-niewidko, Krwawa Broszka, Cukrowe Berło, Maska Tysiąca Twarzy, Bursztynowy kompas
    Stan zdrowia: z tkliwą raną postrzałową w mięśniu dwugłowym lewego ramienia
    SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Mistrz Gry | Odkrywca Drugiej Strony Lustra
    Dołączyła: 28 Cze 2012
    Posty: 558
    Wysłany: 13 Czerwiec 2014, 16:46   

    Mmmmm.. MG są, tylko nie zawsze przykładają się do swojej roboty... Tak, wiem, ostatnimi czasy tylko marudzę :D dlatego stwierdzam, że zrobię równocześnie coś dla forum i dla ludzkości i moją niekoniecznie zdrową wyobraźnię przeniosę na Spectro w jeszcze większym stopniu, zamieniając tymczasowe uprawnienia na stałe.

    Tak, to ostatecznie jest zgłoszenie, nawet jeśli nie wygląda.
    Posty jakie są, każdy widzi. Bal Maskowy, Szachmiasto. Była akcja z Wędrującą Kawiarnią w temacie na Cukierkowej Ulicy, jeśli ktoś chce, proszę poczytać. Byłam wcześniej MG, na Spectro jestem od... naprawdę to będą już dwa lata? (: Wydaje mi się, że spokojnie wpasowałam się w klimat i realia. Pomysłów co nie miara, wystarczy zapytać kogokolwiek z kim w miarę regularnie rozmawiam. Ogrom spontaniczności, który niekoniecznie ma jak się realizować w realu. Perfekcjonizm oraz upierdliwa dokładność. Nie pcham się w rzeczy, których nie ogarniam albo odwracam je tak, by mi się przysłużyły. Angażuję się na maksa, bo jestem zdania, że bawieniem się na pół gwizdka to nie ma co sobie głowy zawracać.
    Chyba jedno z najważniejszych: zawsze można mnie dorwać, bo GG jest po prostu na niewidoku, a bliżsi znajomi z forum mają ze mną kontakt FB i telefoniczny, więc nie zniknę jak kamfora.
    Więcej ciekawostek można znaleźć w arkuszu 212 pytań. Bo ja wiem, książeczka zdrowia? (:

    Pomyślałam, że może do października (wakacje! ^ ^) będę na pełen etat, a gdy zacznie się rok akademicki i zmniejszy ruch najwyżej zrobimy coś w deseń Noriego o zmniejszonym zakresie obowiązków.
    _________________



    Inspiracje ubraniowe: 🌾 + 🌹 + 🌿

     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 13 Czerwiec 2014, 18:44   

    Sophie Bugs napisał/a:
    MG są, tylko nie zawsze przykładają się do swojej roboty...
    Dlatego ciągle szukamy w trybie pilnym! Bo jak przy tak małej ilość MG/Moderatorów zbiegną się terminy sesji i tym podobnych, to potem się okazuje, że raptem nie ma komu ogarniać forum.

    Oczywiście, przyjmujemy Cię. Jako, że teraz masz pełną moc MG, a nie tylko uprawnienia tymczasowe, standardowo najpierw dostaniesz okres próbny. Ale podejrzewam, że szybko go skończysz. ;) Podeślij mi na PW wybrany kolor.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Sofia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 24 Czerwiec 2014, 13:48   

    O tam u góry jest moje zgłoszenie na MG sprzed ponad roku. Od czasu, gdy go pisałam wiele się zmieniło, ja zdążyłam rozwinąć swoje umiejętności MGowania, oraz jeszcze bardziej wciągnęłam się w forum. To nie tak, że odnawiam tamto zgłoszenie - po prostu zgłaszam się jeszcze raz, tym razem w 100% przekonana, że wiem co robię. Jakie moje posty są każdy widzi. Jak z częstością odpisów to też, więc można się spodziewać różnej rozrzutności, jeśli o to idzie... W każdym razie chciałabym spróbować, wspomóc forum bardziej na stałe, niż takimi jednorazowymi akcjami typu czystek. x3
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,88 sekundy. Zapytań do SQL: 9