• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Mały domek Miyuki.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 20:54   

    Widząc jej słodki uśmiech cieszył się iż może ją wprawiać w taki nastrój, dzięki któremu widzi ten uśmiech. Słysząc jej pytania uśmiechnął się ponieważ miał odpowiedź gotową na wszystkie pytania. Ech i niczym jej nie zaskoczy? No trudno jakoś mu to nie przeszkadzało a wręcz podobało się i to bardzo. Spojrzał na nią udając że nie wie co powiedzieć.
    -Hmmm chodzi mi o teraz.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 21:02   

    -O teraz tak? No to jest taki jeden pomysł. Pewnie Ci się spodoba. -wiedziała że może czuć się nieco niezaspokojony tymi pieszczotami. A więc teraz rolę się nieco odwrócą. I już jest jakiś pomysł na zabawę. Przekręciła się tak by na nim leżeć. Nachyliła główkę i zaczęła całować jego wgłębienie za uchem i szyjkę. Jedną rączką gładziła szyję z drugiej strony druga utrzymywała równowagę. -I jak? Podoba Ci się pomysł? mam kontynuować?-spytała po czym lekko go ugryzła w szyję.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 07:28   

    Viro jakoś nie przeszkadzało to że Miyu nie pieściła go. On chciał zaspokoić ją więc to zrobił a ona nie musiała się odwzajemniać. Wystarczyła mu jej obecność. Słysząc jednak jej słowa spojrzał na nią zaciekawiony i w milczeniu obserwował, jak przekręca się i leży na nim. Uśmiechnął się do siebie po czym położył dłonie po jej bokach i lekko je masował jednak nie ingerował w jej działanie, ani nie fundował jej dodatkowych pieszczot. Ech uparła się, żeby się odwdzięczyć i jej nie przekona, więc jedyne wyjście to pozwolić jej działać co nie jest złe.
    -Bardzo. Kontynuuj.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 19:07   

    Tu nie chodziło żeby się odwdzięczać czy nie. Czuła że jest nieco niezaspokojony wiec co złego jest w tym że chcę go zaspokoić? -Ok. -mruknęła tylko i powróciła do czynności. Starała się by czuł się jak najlepiej . Chociaż jej wiedza i umiejętności są ograniczone. Sama tez się przy tym świetnie bawiła.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 19:19   

    Jakoś nie czuł się niezaspokojony ale czując pieszczoty Miyu, nie mógł się oprzeć i musiał tego zaznać. To jej bliskość tak na niego działała i to wspaniałe ciało. zapewne gdyby zobaczył ją nago efekt byłby wiadomy. Masował dalej jej bok i uśmiechał się do niej czując pieszczoty. Doprawdy wspaniale mu się trafiło i nie chce tego zamienić na nic innego. Mogą sobie mówić że zmiękł czy coś, ale przy tej dziewczynie wszystko inne go nie obchodziło, a cały świat mógłby się walić on i tak nie zwróci na to uwagi.
    -Jesteś wspaniała.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 19:50   

    Cicho zamruczała i dalej zaczęła całować. Wędrowała powoli w górę. Zahaczyła na chwilkę przy uchu , którym się trochę pobawiła, po czym przeszła po żuchwie aż do ust. Złapała za jego twarz i pocałowała go bardzo namiętnie. Cieszyła się będąc u jego boku. Teraz zło jej nie grozi.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:06   

    Czując jak wędruje ustami sam zamruczał cicho a następnie odwzajemnił jej pocałunek. Miyu była w tym bardzo dobra i wątpił by jakaś jej dorównała. On również cieszył się będąc przy niej, a nawet był innym człowiekiem. Cóż czy jakieś zło jej nie grozi? To nie wiadomo bo na świecie są inni tacy jak on, ale wiedział teraz że odpłaciłby im z nawiązką jeśli skrzywdzą Miyu. Położył dłonie na jej plecach i zaczął je delikatnie masować cały czas odwzajemniając pocałunek.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:16   

    Ucieszyła się słysząc jak mruczy. Oznaka że nie jest najgorsza w tym co robi. Ale w końcu szybko się uczy. Da radę. Cały czas go całując, głaskała go po policzku. Tak delikatnie jakby były z porcelany. Chyba się w nim zakochała. Po raz pierwszy w życiu. I było jej z ty tak dobrze.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:23   

    No cóż uczyła się bardzo szybko i odpowiadało mu to w stu procentach a nawet bardziej. Nie musi się uczyć za szybko bo może to nie być dobre, a taka powolna nauka była przyjemna. Starał się mruczeć ponieważ był zadowolony, ale jej usta skutecznie to tłumiły i musiał tylko odwzajemniać pocałunki. Jego ręce głaskały jej plecy bardzo delikatni ponieważ nie chciał jej rozproszyć żadnym ruchem. Viro wiedział iż się zakochał ale nie mógł w to uwierzyć. Ale nawet ktoś taki jak on się zakocha. Oderwał na chwilę usta i zamruczał z zachwytu.
    -Jesteś cudowna.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:33   

    Ten komplement to było już za dużo. Wstała skołowana i zakryła dłońmi twarz. -Co my robimy Viro? -spytała. Wszystko jej się w głowie pomieszało. Było to za dużo jak na jeden raz. Nagle straciła całą pewność siebie a duchem garnął strach.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:40   

    Widząc jak wstaje spojrzał na nią zaskoczony i uniósł się na łokciach po czym usiadł normalnie. Czyżby zrobił coś źle? A może przesadził gdzieś? Albo to co czuła to jakieś chwilowe zauroczenie? Spojrzał na nią zatroskany i odezwał się niepewnie.
    -Miyu co się stało? To moja wina prawda? Wiedziałem że nie nadaje się dla ciebie.
    Czuł, że to jego wina choć nie był do końca pewien jak. Ale nie winił jej jeśli coś ponieważ uniosła się w chwili, a on nie robił nic żeby ją jakoś do tego przyzwyczaić czy coś.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Styczeń 2011, 20:53   

    -Nie to nie Twoja wina. Nawet nie waz się tak myśleć. Tu chodzi o mnie. Nie wiem czemu wypełniają mnie dziwne myśli że robię coś złe. Że nie jestem godna tego by czuć się tak jak się czuje teraz. Boje się. -ostatnie niemal wyszeptała. Rzeczywiście takie uczucia ja wypełniały. A najgorsze jest to że nie umiała sobie z nimi poradzić czy zignorować.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Styczeń 2011, 05:40   

    Słysząc jej odpowiedź trochę mu ulżyło ale do końca nie był pewien czy mówi prawdę, ponieważ dalej może mu nie ufać gdzieś w głębi i boi się jakiś konsekwencji. Przysunął się do niej i objął ja po czym pogłaskał po głowie. Nie powinna tak o tym myśleć ponieważ to nie wróży dobrze.
    -Nie prawda Miyu. Nie robisz nic złego. I kto nie jak ty jesteś godna by czuć coś do innej osoby. A nawet jeśli to złe to nie chce by się kończyło.
    Mówił prawdę i jakoś nie czuł się dziwnie wypowiadając te słowa. Oj zmienił się i to poważnie ale chyba to nawet dobrze.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Styczeń 2011, 16:23   

    Spojrzała na niego nieśmiało i słuchała tego co mówi. Chociaż poniekąd miał rację nie przemawiało to do niej. Te dziwne uczucie nie chciało jej opuścić. -Ale i tak czuje się jakbym się komuś sprzeciwiała czując do Ciebie to co czuje. Nie chcę stracić tego uczucia ale ten pewien sprzeciw w mej duszy nie chce dać mi spokoju. Co ja mam robić, Viro? -powiedziała. Dała mu się przytulać i głaskać. Nawet sama się do niego wtuliła. W jego ramionach czuła się bezpiecznie. Nie chciała ich opuścić.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Styczeń 2011, 16:34   

    Widząc jak na niego patrzy nie wiedział co ma dalej robić. Nie chciał by źle się czuła w jego obecności a zwłaszcza, że chciał dla niej najlepiej. Chyba jedynym wyjściem będzie zakończyć ich znajomość i pójść własna drogą. Wysłuchał jej uważnie i objął niepewny tego co robi. I co ma teraz powiedzieć? A co najważniejsze co ma zrobić? Spojrzał na nią i przemówił.
    -Miyu ja... nie wiem. Nie chce byś źle się czuła w mojej obecności. Jeśli moje odejście spowoduje zniknięcie tego uczucia to to zrobię. Chce twojego szczęścia.
    Nie wiedział czy te słowa były odpowiednie lecz czuł, że to właśnie ma powiedzieć.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 5