• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Mały domek Miyuki.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 24 Styczeń 2011, 20:30   

    -Nie. Nie musisz. -zdołała z siebie wydusić. Gdy całował jej szyję odsunęła głowę tak by miał lepszy dostęp.Co jakiś czas zdarzało jej się jęczeć. Było jej naprawdę przyjemnie. To dlatego chciała mu się odwdzięczyć za to. Ale fakt, nie umiała. Jej pomysły nie były zbyt dobre. A on tu jeszcze chciał coś innego wymyślać. Nie wiedziała czy wytrzyma coś takiego.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 24 Styczeń 2011, 21:00   

    Mimo iż mówiła ze nie musi chciał to zrobić, żeby zapewnić jej lepsze przeżycia. Wyjął z niej palce i cofnął dłoń z piersi po czym dał jej chwilkę wytchnienia po czym zdjął jej bieliznę i zaczął działać tam językiem. Tym sposobem zapewni jej niezapomniane przeżycia które się jej należały. Język pracował na najwyższych obrotach i wykonywał nim takie ruchy, że wydawało się to niemożliwe. Dłonie powędrowały na jej piersi i zaczął je pieścić.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Styczeń 2011, 10:59   

    Oddychała ciężko. Cieszyła się ze dał jej trochę czasu na uspokojenie bo pewnie by miała spore kłopoty z oddychaniem. - Mówiłam że.. -przerwała pod wpływem pieszczoty. To dla niej normalne nie było. Nieodczuwana nigdy takiej przyjemności. Zaczęła częściej jęczeć. Złapała go za łapki i odciągnęła od piersi bo to dla niej było za dużo jak na raz. Wplotła swoje palce w jego. Ze zmrożonymi oczkami radowała się że jej cel został osiągnięty.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Styczeń 2011, 14:31   

    Czując jak odsuwa jego dłonie nie protestował ponieważ to ona decydowała o tym co ma robić. No niby nie chciała czegoś szczególnego ale on nie mógł się powstrzymać, żeby tego nie zrobić. Kiedy wszystko się skończyło wykonał ostatni ruch językiem i odsunął twarz, po czym ubrał jej bieliznę spowrotem i położył się obok niej uśmiechając się i obejmując ją.
    -I jak? Dobrze się spisałem?
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 18:20   

    Gdy skończył poczuła lekką ulgę. Nie wiedziała jak długo jeszcze pociągnie. Przybliżyła się do niego i objęła jego szyjkę. -Bardzo. Dziękuje. -powiedziała i go krótko pocałowała. Leżała tak wtulona zalana myślami. Cieszyła się że miedzy nimi nie ma nienawiści. Ze jest dobrze. Teraz jest już szczęśliwa. "Miałeś rację. Tu znajdę szczęście."-pomyślała jakby mówiła do mężczyzny który opowiedział jej o tym miejscu.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 18:31   

    Uśmiechnął się kiedy go objęła za szyje po czym odwzajemnił pocałunek. No cóż zmienił się ogromnie lecz tylko co do Miyu, ale nie przeszkadzało mu to. Wręcz przeciwnie jakoś cieszył się, że uległ zmianie w stosunku co do niej. Wpatrzył się w sufit rozmyślając nad tym co może się jeszcze stać, ale jakoś nie obchodziło go to. Jedyne co zaprzątało mu głowę to osoba Miyu. Jakoś nie mógł się skupić na czym innym.
    -To ja dziękuje.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 18:43   

    Uśmiechnęła się do niego słodko. Zaczęła jeździć mu paluszkiem po twarzy. Jeśli za drzwiami czeka ją codzienność to chcę już na zawsze zostać w jego ramionach. Już nigdy nie wychodzić. Gdyby ktoś jej powiedział po tym gwałcie że będzie jej tak miło przy Viro najpierw by go wyśmiała a potem oberwał by w twarz. Ale teraz cieszyła się każda sekunda u jego boku. -Nad czym tak myślisz? -spytała wpatrując się w jego zamyśloną twarz nadal jeżdżąc palcem po jego twarzy.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 19:08   

    Kiedy zaczęła jeździć palcem po jego twarzy uśmiechnął się i wrócił do rozmyślań. Słysząc jej pytanie odwrócił głowę w jej stronę i spojrzał w jej oczy. Uniósł niepewnie dłoń i zaczął głaskać jej ucho, ale wiedział, że tego nie lubi więc jak coś to ją cofnie.
    -O nas.
    Powiedział prawdę ponieważ jego myśli zboczyły na tor rozmyślań o nich. I co teraz zrobią? Jak wszystko się potoczy? I wiele innych pytań na których na razie odpowiedzi nie znał.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 19:30   

    Skrzywiła się nieco gdy zaczął ją głaskać po uszach. Przecież wiedział że tego nie lubi. -A co dokładnie? -spytała cicho. Widząc że podoba mu się jeżdżenie paluszkiem po twarzy wiec nie przestawała. Myślała nad tym co może trapić Viro.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 19:45   

    Widząc jak się skrzywiła cofnął dłoń i uśmiechnął się do niej przepraszająco, ponieważ powinien wiedzieć że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Słysząc pytanie zastanowił się co jej powiedzieć. Wreszcie wiedział co odpowiedzieć i będzie to to nad czym naprawdę myślał.
    -Jak teraz się potoczy między nami? I czy zrobimy coś więcej z tym związkiem.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 19:50   

    Cicho westchnęła. -Nie wiem Viro. Też się nad ty zastanawiam. Ale przecież nie robimy niczego złego. mamy do tego prawo prawda? Możemy robić co chcemy. Nawet związać się jeszcze bardziej. A nie tylko węzłem Pan-służka. Mam rację? -rzekła patrząc mu prosto w oczy. Przytuliła się mocno do niego i zacisnęła oczka. -Nie chcę by było inaczej. wiem że to dziwne ale nie chce od ciebie odchodzić. już nigdy. -szepnęła.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 19:58   

    Słysząc jej westchnięcie obawiał się czegoś złego więc wstrzymał oddech i czekał na to co powie. Słuchał uważnie co mówi a kiedy się przytuliła objął ją rękami i wypuścił powietrze z ulgą, ponieważ chciał takiej odpowiedzi. Miała rację nie robili niczego złego i on również nie chciał by było inaczej. Nie chciał też by dalej była jego służką. Chciał by była osobą którą kocha jak żadną inną.
    -Masz rację nie robimy nic złego. Nie chce byś była moją służką. Chce żebyś była kimś więcej Miyu. I ja też nie chce od ciebie odejść.
    Miał ochotę znów zaserwować jej pieszczoty ale wiedział, że to nie jest dobry pomysł ponieważ niedawno skończył jedne.
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 20:10   

    Uśmiechnęła się lecz nie wypuściła go z objęć. -Ja pragnę tego samego Viro. -szepnęła. Dopiero teraz zorientowała się ze wypełnia ja pewne gorące uczucie. Bardzo pozytywne. Wiedziała ze jest własnie do niego choć jeszcze nie wiedziała jak może je nazwać.
    Viro



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 20:20   

    Słysząc iż pragnie tego samego uśmiechnął się i zjechał dłonią na jej nogę. Zaczął ja masować i zastanawiał się czy nie zaryzykować kolejnej porcji pieszczot dla niej, lecz nie wiedział jak zareaguje na to. Ech czasem kobieta bywa ciężka do rozgryzienia wiec dął sobie z tym spokój, lecz nadal masował jej nogą a drugą ręką ją obejmował. Pocałował ją w usta namiętnie po czym oderwał jej i spojrzał na nią.
    -Co teraz robimy?
    Miyuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Styczeń 2011, 20:32   

    Uśmiechnęła się słodko gdy poczuła co robi z jej nogą.
    Gdy ją pocałował ona odwzajemniła pocałunek najlepiej jak umiała. Spojrzała mu w oczy gdy mówił. -Chodzi Ci o teraz czy ogólnie? Jeśli ogólnie to żyjemy dalej i się cieszymy że mamy siebie. A jeśli o teraz to mam kilka pomysłów. To o co chodziło? -powiedziała z uśmiechem i powróciła do jeżdżenia paluszkiem po jego twarzy.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 5