• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Kartoteka » Kontakt
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 20 Kwiecień 2015, 18:42   Internetowe szaleństwo Ala  

    Większość wolnego czasu spędza przy komputerze, więc siłą rzeczy tam najłatwiej go spotkać. Często otrzymuje maile od klientów, często siedzi na popularnych portalach społecznościowych (choć z nikim nie pisze), zagląda na 'rozmawiaj z nieznajomymi' i tak dalej. Internet to jego źródło informacji, kontaktu z ludźmi i pracy. Posiada telefon, jak, właściwie, każdy człowiek, stosunkowo nowoczesny smartfon, którego używa w momentach, kiedy nie ma dostępu do laptopa albo jego klienci są tradycjonalistami. Raczej do prywatnych rozmów go nie używa. ale to przecież może się zmienić.
    (Mogą to być zarówno maile (ADGrim@gmail.com) jak i PW na 'fejsbuku': Alastair Daniel Grimbook)
    Kod:
    [quote][color=#003399]
    From:
    To:
    Text:
    [/color][/quote]
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 00:23     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    Cześć, jestem Amanda, mam piętnaście lat, nie piję już od...
    Wróć, to nie to.
    Więc powiadasz, że tłumacz, tak? A co konkretnie tłumaczysz? Książki, rozmowy, filmy, może dialogi w grach? I tak właściwie, to ciężka jest taka praca?
    Wiesz, właściwie nie sądzę, bym potrzebowała nauki polskiego, gdyż właściwie to siedzę na tym forum, by mi język z głowy nie uleciał za łatwo. Jestem pół-Polką i mama nauczyła mnie tego języka w stopniu wystarczającym, a i podróże do dziadków, do Polski jeszcze to doszlifowało, więc... nom. RSŻ. (y)
    Pozdrawiam.~
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Kwiecień 2015, 22:26     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    Nie jestem pewna, czy można powiedzieć o mnie, że jestem śmieszką, ale w sumie jak chcesz. Tylko zaznaczę, że jak coś to ma dziwne poczucie humoru. Serio dziwne.
    Jak z botaniki to pewnie musiałeś się douczać jakiegoś specjalistycznego języka, nie? Albo choć zaopatrzyć w porządny słownik. Masz jakąś konkretną specyfikę tłumaczeń czy też douczasz się tego co potrzebne gdy trzeba? Tak pytam, bo zastanawiam się, czy nie iść w tym kierunku odnośnie nauki...
    Jak to po co tam lecieć? Dla Bieszczad, oczywiście! I dla Krakowa i dla Sanoka. Ewentualnie Trzcinicy. Tudzież Rymanowa-Zdrój. Fajną wodę tam mają.
    Ładna liczba, prawda? <3 A tak na poważnie to mam siedemnaście i nie lubię swojego imienia, więc go nie podam. A tą mordoklejkę to sobie możesz zjeść, ja takową nie jestem. :v

    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Kwiecień 2015, 23:28     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    Akuratnie w tym wypadku nazwa Bieszczady wywodzi się od biesów i czadów, czyli takich diabełków, przy czym te pierwsze były złymi, a te drugie dobrymi... Legenda o tym jest, jak sobie wstukasz w google "Legenda o biesach i czadach" to powinno ci wyskoczyć, bo trochę za długa jest, żebym ją tutaj perfidnie skracała. :v I za ładna. Bardzo ją lubię. I Bieszczady też lubię. Polecam serdecznie.~
    Hm, co do tych języków to je dość lubię i większych kłopotów nie mam... Ale myślę, że zrobię sobie z nich tylko dodatek do życia. Wiesz, takie na zasadzie by wiedzieć na kupno czego mnie nie stać w jakiejś egzotycznej księgarni.
    A co do nie odpisywania... Zapomniałam sprawdzić pocztę, przepraszam. |D
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Czerwiec 2015, 20:29     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    ...znowu całkowicie zapomniałam, że mam coś takiego co zwie się "pocztą internetową". Przepraszam. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. ._."
    Wracając do rozmowy: osobiście nie przepadam za kiszonymi potrawami, ale faktycznie słowa te brzmią lepiej w języku polskim niż angielskim.
    I jakie portrety? Nie bardzo mogę skojarzyć o co ci chodzi...
    Co do wyjazdu, hmm, dunno. W sumie jesteś dla mnie prawie nieznajomym, ale moooże kiedyś. Ale to by trzeba było mocno organizować, czy coś... Meh. W sumie to skąd jesteś?
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Czerwiec 2015, 21:48     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    Aaa, piwa. Cóż, nie znam się, nie ciągnie mnie do alkoholu wcale tudzież w stopniu ujemnym. Choć w sumie wiśniówka mojej mamy jest całkiem niezła... Ale to by było na tyle jeśli idzie o moją wiedzę związaną z tymi trunkami. W sumie to i tak pewnie więcej niż w przypadku dużej ilości populacji, bo ja chociaż wiem, jak się taką wiśniówkę robi... Dunno.
    ...te, wiesz co? Też jestem z Glassville. :o Czy w naszym kraju nie ma przypadkiem dwóch takich miejscowości? Całkiem, całkiem przypadkiem? Bo jak nie, to wychodzi na to, że mieszkamy szalenie blisko siebie. |D Może nawet by się okazało, że się znamy. Chociażby z widzenia.
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 15:39     

    Cytat:

    From: ymel@gmail.com
    To: ADGrim@gmail.com
    ...czyli spotkajmy się przed wejściem do labiryntu, k? |D Lubię tamto miejsce także nom. To będzie ciekawe. Tylko kiedy? W sobotę po południu by ci odpowiadało, tak koło drugiej, trzeciej?
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10