• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Kartoteka » Kontakt
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 23 Lipiec 2014, 14:19   Kontakt kontaktowi nierówny.  


      Jak większość typowych nastolatków posiada telefon dotykowy, jednak ilość numerów w nim zawartych jest doprawdy bardzo zminimalizowana. Kilka najważniejszych osób, czyli rodzice, dziadkowie i Dominica, oraz jedna, czy dwie koleżanki z klasy tak w razie w. Swój numer też podaje niechętnie i mają go te same osoby, których numer ma ona, raczej nikt więcej. I tak traktuje to coś najbardziej jako MP3ójkę, na drugim miejscu stawiając możliwość SMS'owania z Dee Dee.

        Wszelakie paczki (z książkami) i listy (od dziadków) przysyłane są na adres ul. Jasna 24, rzecz jasna w naszym "pięknym" mieście, w krainie ludzi. Bo gdzie indziej? Przecież Nibylandia nie istnieje, a szkoda.


      Jest też, rzecz jasna, konto e-mail, które sprawdza codziennie, facebook na który wchodzi raz na ruski rok, oraz kilka innych komunikatorów, mniej lub bardziej używanych, ale raczej ci się nie przydadzą. Jeśli chcesz to dobijaj się na e-meil, może w stertach spamu dokopie się do ważnych informacji: ymel@gmail.com


    Kod:
    [quote][color=#8c23dc]Kto?
    I co?[/color][/quote]
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 30 Listopad 2014, 21:44     

    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2014, 19:02     

    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Styczeń 2015, 12:16     





    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 21 Styczeń 2015, 18:56     

    Cytat:
    To: ymel@gmail.com
    From: firefire@gmail.com

    Bien, w zasadzie to od calutkiej godziny siedzę i wpatruję się w ten cholerny ekran laptopa. Powiedziałabym, że chyba sobie żartujesz, ale otoczenie dookoła mnie to faktycznie jakiś hotelowy pokój, a nie mój pokój, co jednoznacznie wskazuje, że jednak zrobiłam to, co zrobiłam. No i od ponad półtorej doby chyba trwa polowanie na Evę, więc w zasadzie Twój e-mail wydaje mi się jakimś naturalnym ciągiem wszystkich złych rzeczy, które mnie dotąd spotkały. Merde! to nie miało tak zabrzmieć. Za dużo gadam. (Markovski, mogłaś to po prostu skasować, to nie jest wysyłane w czasie rzeczywistym!) Nie lubię elektroniki, i stąd to... paronne moi, naprawdę zbyt dużo mówię. I... gdy się denerwuję, zaczynam zbyt dużo mysleć w ojczystym języku, je suis désolé... cholera, powinno być "je suis désolateur", pasowałoby bardziej. To bardziej Jo, moj...nasza siostra, ma prawdziwą smykałkę do tych wytworów szatana...
    Zapomnij, że cokolwiek mówiłam. Na żywo prezentuję się lepiej ...mam nadzieję.
    ...Po tym pokazie elokwencji teraz już na pewno nie uwierzysz, że studiuję dziennikarstwo. Ad rem. Na pewno bardzo chciałabym się spotkać - wyjaśnisz mi dokładniej jak się o nas i sobie dowiedziałaś i zobaczymy co z tym fantem począć, ale daj mi trochę czasu, w porządku? Muszę znaleźć jakieś normalne mieszkanie i sprawdzić jeszcze kilka spraw. Może na razie nie mówmy nikomu o tym, że jesteśmy rodziną? Chodzi o to, by nie sprawić przykrości Twojemu tacie jeśli jeszcze nie wie, a moja matka prawdopodobnie próbowałaby Was zastraszyć lub podać do sądu... najlepiej od razu do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

    Pozdrawiam? tak będzie dobrze?
    E. Markovski
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Kwiecień 2015, 22:06     





    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 19 Kwiecień 2015, 23:06     

    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS
    Eva Markovski (XXX XXX XXX)
      Cze! Pilne.
      Twój nie-do-końca-ale-może-kiedyś-gdy-nastąpi-apokalipsa-nic-nigdy-nie-wiadomo-chciałabyś-chłopak specjalnie zarywa do ślicznej kelnereczki, podczas gdy Ty siedzisz z innym, niemal obcym mężczyzną przy stoliku nieopodal. Co robisz?
      Potrzebuję się mścić, i to szybko oraz dotkliwie.
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 00:10     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    Cześć!
    Znalazłem twojego maila na forum dla Polonii i uczących się polskiego. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce, jestem do usług. Nazywam się Alastair, mam 22 lata, jestem tłumaczem, polski znam z kursów. To tak słowem wstępu, a teraz: Jak się miewasz? Jeżeli mamy razem pracować nad twoimi umiejętnościami czy słownictwem, powinniśmy się lepiej poznać. Co ty na to? Wybacz, że tyle szybkich informacji w jednej wiadomości, nie lubię się 'rozciagać'. Czekam na odpowiedź.
    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 00:32     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    Czyli trafiłem na śmieszkę, świetnie! A ten twój post był taki poważny. Praca bardzo przyjemna, całkiem prosta i często nudna. Wszystko tłumaczę. Aktualnie zajmuję się jakąś pracą z botaniki. Zabawne, bo ja nigdy w Polsce nie byłem i nie wiem czy pojadę. Dużo 'was' tutaj, więc po co taki kawał lecieć? To ile właściwie masz lat? Bo o ile dobrze pamiętam, to tam było 69. Cóż.. Liczba ciekawa, nie powiem. No i jak masz na imię? Bo Ymel to bardziej nazwa mordoklejki niż pełne imię..
    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Kwiecień 2015, 23:02     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    To gdyby coś, to nie wyjdę na pedofila, uff. Zawsze mnie te nazwy geograficzne śmieszyły, ale to w końcu angole nazywają swoje dzieci Dick. Cudne imię, nie ma co. Jak masz dobrą pamięć i łatwo ci 'wchodzą' słówka, to praca jak znalazł. Specjalistyczne.. Wikipedia. Tyle ci powiem. Czasami jakieś spisy nazw łacińskich, bo w tym języku się te stwory, naukowcy, dogadują. Zawsze cię mogę na praktyki do mojej jednoosobowej firmy przyjąć, jeśli chcesz. Trochę zarobisz, będąc nieskromnym. Potem możesz się zaprzysiężyć i pracować dla rządu. Ja tego nie robię, choć to podwaja albo potraja zyski, bo jestem zbyt politycznie popaprany, ale nie mam zamiaru cię zanudzać, młoda duszyczko. Długo nie pisałaś. Stało się coś?
    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 29 Kwiecień 2015, 10:23     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    Skoro tak je chwalisz to może pojadę kiedyś i najem się tam bigosu. Co jak co, ale to chyba najlepsze polskie danie. Sauerkraut u nas brzmi okropnie, Kapusta kiszona to o wiele lepsze słowo. I polskie portety są cudowne. Często je zamawiam z polskich stron. Może, kiedyś, pojedziemy do Polski razem? Wiesz, wypad integracyjny. Daj znać co o tym sądzisz. W ogóle, to ta pogoda mnie dobija, ciągle się zmienia, nienawidzę wiosny.
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 23 Maj 2015, 20:18     

    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Czerwiec 2015, 21:32     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    Nie szkodzi. Miałem dużo pracy, też nie sprawdzałem poczty.
    Portery, kurde, literówka. Nienawidzę ich robić. Najgorsze są te, których nie uda mi się wyłapać. Takie piwa. Miłośnik ze mnie. Amator-miłośnik. Jestem z.. Glassville. Przyjemna mieścina. Wybacz, ale ostatnio nie mam za grosz humoru.
    Alastair
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 02:47     

    Cytat:

    From: ADGrim@gmail.com
    To: ymel@gmail.com
    Przestraszyłem się troszkę, ale potem przyszło zaintrygowanie. Jeżeli to jest to Glassville, to moje Glassville, to możliwe, że się kiedyś-gdzieś-coś widzieliśmy. No co za zbieg okoliczności! To co powiesz na taki mały test? W tym twoim Glassville są Ogrody Rozalii? Obiecaj, że jeśli tak, to się tam spotkamy.




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 14 Czerwiec 2016, 16:30     

    Cytat:
    Gdyby Ymel weszła kiedykolwiek na teren, który obejmowałby zasięg telefoniczny lub dostęp do Internetu oraz dostałaby w swoje łapki urządzenie korzystające z powyższych, mogłaby odebrać po tych kilku miesiącach zawieszone w nicości 378 nieodebranych połączeń, 146 esemesów i dokładnie 84 e-maile różnorakiej treści.
    Jeden raz, po pierwszych tygodniach milczenia, odważyła się nawet pójść do domu przybranej siostry, przyprawiając matkę Izabeli niemal o zawał serca.
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10