• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Kartoteka » Historie Postaci » Retrospekcje » Randka Sea x Aaron nr 2
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Zmarły

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Aaron (Aron) Wels alias Amon
    Wiek: 27
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: nadmorskie zamki, latarnie, przyglądać się torturom, nazywać siebie Władcą Czasu
    Nie lubi: lekceważenia czasu
    Wzrost / waga: 190cm / 86kg
    Aktualny ubiór: Czarny frak z gustowną, grafitową koszulą w jasne prążki i zgrabny, acz wyrazisty w swojej formie, ciemny cylinder.
    Znaki szczególne: białe włosy, czarne oczy, obcowanie z kapeluszami i zegarami
    Zawód: Latarnik
    Pan / Sługa: - / Doll
    Pod ręką: 1/2 blaszki zmartwienia
    Dołączył: 21 Lip 2014
    Posty: 480
    Ostrzeżeń:
     1/3/3
    Wysłany: 25 Czerwiec 2017, 12:29     

    Przebudzisz litościwy nastrój… I nawet teraz dawała mu do zrozumienia, że wciąż kryje się ze swoją dostępnością, lecz dla Zegarmistrza była to tylko elastyczna szyba z pleksi; umowna granica. Pleksi barwiona na czerwono, zgodnie z kolorem aury, którą swoją osobą rozprzestrzeniała. Aaronowi wystarczyłoby tylko zignorować tę granicę, aby nadać tym chwilom intymności. Wydawało mu się to banalnie proste, ale nie - wygodniej było spoglądać, trwać i czekać, niż nalegać. Po prostu nie śmiał w tak błahy i naiwny sposób jej czarować.
    Gładził ją, tracąc poczucie czasu. Pierwszy pocałunek, kończący się na twardości zębów, przypomniał mu o zwierzęcej naturze, drugi zaś o człowieczym pragnieniu. Dualność wrażeń, dotychczas przez Lunatyka niespotykana, nadawała nowe wymiary jego emocjom i uczuciom, komplikując i zarazem wzbogacając ich konstrukcję.
    Spojrzał w jej oczy. Oczy zawieszone w czasoprzestrzeni, oddzielone od otoczenia, ukazujące się tak, jakby były dwiema galaktykami, pełnymi emocji i tajemnic. Albo w oczy osamotnione i krążące wokół wspólnego środka masy jak dwa czerwone karły, zawłaszczające sobie wszelkie mgławice i przysłaniane przez swoje pojedyncze, czarne i pionowe satelity. Miał wrażenie, że czas się zatrzymał, świat stracił na znaczeniu, a jedyna siła mająca tu władzę, pochodziła od samej Seamair. I choć żadne z nich nie rzuciło klątwy, on był już zaczarowany.
    Nie był w stanie określić, co właśnie się wydarzyło, w jakiej kolejności i w których odcinkach czasu. Takich słów nie słyszał dawno, tak szczerych i magicznych. Przymknął powieki, jak gdyby cały ciężar na nich spoczął. A po chwili podniósł z łatwością i lekkością, wzbogacając swoje spojrzenie przeszczęśliwym uśmiechem. Wciąż w uszach brzmiało mu jej wyznanie, a na jej twarzy dostrzegał pewne zakłopotanie, zawstydzenie. Pogładził ją po licu, nie potrafiąc zebrać słów w sensowną wypowiedź. Każda próba ich skompletowania załamywała się niczym nurt rzeki na wodospadzie. I w końcu poddał się temu załamaniu i popłynął w nieznane z nurtem słów, których brzmienie samo się ułożyło. Bo przecież na krańcu każdego wodospadu woda płynie nadal, całkiem naturalnie, a może nawet i spokojniej.
    - Mów do mnie jeszcze, albo nie mów, lecz szeptaj. Moje uczucia odpowiadają tym samym, Najdroższa. Kocham cię. Kocham całym sobą.
    Opuszkami palców już tylko nieznacznie gładził jej włosy i policzki. Przyjemne ciepło rozlewało się po nim, a ważniejsze od tlenu zdawały się być pocałunki. Sięgnął jej ust, spijając z nich niczym z delikatnego liścia te trzy wielkie słowa, które parę chwil temu wypowiedziała.
    Cały czas z powodzeniem ignorował wszystkie niewygody swojego położenia, począwszy od twardej podłogi, przez brak zwyczaju do takiej bliskości, na cieple z kominka skończywszy. Miał jednak ochotę zamienić ten dywan na latający i uciec w mgiełki gromadzące się przy nadmorskich klifach. I chyba wiedział nawet jak w prosty sposób tę wizję spełnić.
    - Możesz nas przenieść wraz z tym puszystym dywanem gdzieś na zewnątrz? Na przykład na skraj trawiastego klifu, albo w miękkie piaski nieopodal rytmicznie przypływających fal? – Powoli i szeptem poprosił ją o zmianę scenerii, mając w pamięci jak przechodzili przez portal na statek widmo. Wówczas nabawili się duchów, ale teraz nie chciał żadnego dodatkowego towarzystwa, może z wyjątkiem przyjaznych im zwierząt.
    Świeże powietrze, morska bryza i promienie słońca wydobywające się spomiędzy watahy drobnych chmur. Miał to na co dzień, ale jeśli miał dzielić te wrażenia z inną osobą, to już czuł jakby te walory przyrody miały zostać odkryte na nowo.
    _________________


    x x x x
     



    Poskramiacz

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
    Godność: Erin Collins ale mów mi Seamair.
    Wiek: Już 17 lat gości mnie ten Świat.
    Rasa: Cyrkowcem się stałam lecz wcale nie chciałam...
    Lubi: Bestie, taniec, muzykę, widok tęczy, unikalne kreacje a przedewszystkim swobodę.
    Nie lubi: Lekarzy, aparatury medycznej, zakłamania, niewoli.
    Wzrost / waga: 166 cm /44kg
    Aktualny ubiór: https://i.pinimg.com/564x/8a/90/9d/8a909d9cda718c1058ce61a20311d833.jpg
    Znaki szczególne: Urocze acz ostre rogi na czubku głowy, drapieżne spojrznie o barwie szkarlatu, ozdoby w kształcie czterolisnej koniczyny.
    Zawód: Samozwańcza opiekunka wszelkich bestii (szczególnie tych zamieszkujących Malinowy Las).
    Pan / Sługa: -/ Sługę lub służkę chętnie zatrudnię!
    Pod ręką: Zestaw noży do rzucania, rubinowe serce, sakiewka ze złotem.
    Broń: Srebrny rapier oraz zestaw noży do rzucania.
    Bestia: Teti (Avi) Vitavi~ Vivi (Fliks)
    Nagrody: Rubinowe Serce, Zegarmistrzowski Przysmak (3 szt.), Animicus, Mortis Anulum, Bolerko-niewidko, Bezdenna Sakwa, Fliksy, Cukrowe berło
    Stan zdrowia: Czuję się dobrze, dzięki że pytasz.
    Dołączyła: 04 Sty 2015
    Posty: 305
    Wysłany: 13 Lipiec 2017, 01:12     

    Błogość… ją właśnie czułam w tym momencie, dziwiąc się jednocześnie z jej obecności. Był to stan ulotny i rzadki, niczym wyjątkowo piękny kwiat, lecz gdy pozbawiała się go, kontaktu z ziemią jego żywot nie trwał długo, a mimo to nie sposób oprzeć się pokusie, aby go nie zerwać. Ten rodzaj zadowolenia i odprężenia zwykle udawało mi się osiągnąć w tanecznym wirze lub walce… wtedy właśnie moje emocje potrafiły się, uwolnić a ja mogłam odpłynąć. Zdumiał mnie fakt, że mogłam się, poczuć w ten sposób tylko przez to, jak Aaron zareagował na moje słowa. Szczęście… szczere i autentyczne i to ja byłam jego sprawczynią. Na tę chwilę z mojej głowy zniknęły wszystkie wątpliwości i pytania, które nękały mój umysł. Czy warto angażować się w coś takiego? Zwłaszcza kiedy tak mało się wie… Czy „miłość” jest dla takich jak ja? Czy to jedynie chwilowy kaprys… jego kaprys. To był zaledwie ułamek pytań i wątpliwości, jakie w ostatnim czasie namnożyły się, w mojej głowie przechodząc z rzędu dziesiątek do setek. Przeklinałam się za to w duchu, na nowo starając się, zrozumieć co zaszło tamtego dnia i tamtego wieczora… Co strawiło, że pozwoliłam sobie na stanie się ofiarą, w którą coraz głębiej wbijały się szpony niejasnych uczuć. Nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie, lecz teraz zapatrzona w postać Lunatyka zaczynałam rozumieć.
    Czy tak właśnie czuły się Strachy? Istoty karmiące się cudzymi emocjami, potępiane i niechciane przez większość widziane w roli pasożytów. Czy pławienie się w cudzym szczęściu czyniło ze mnie podobny magiczny wybryk, który zakpił sobie z planów śmierci? Choć w moim wypadku stopień magicznego wynaturzenia był już wystarczająco wysoki…
    Zamruczałam przeciągle pod wpływem przyjemnej pieszczoty, jaką był dotyk męskich dłoni. Było w tym coś zarówno kojącego, ale i elektryzującego, jakby spod palców białowłosego sypały się iskry, przenikające wprost w moją skórę. Na powrót przywarłam do mężczyzny, czując jak jego klatka piersiowa i brzuch rytmicznie wznoszą się i upadają przy każdym oddechu. Lubiłam to, podobnie jak zapach jego skóry, w którym zdążył się zatopić morski akcent, zapach morskiego powietrza i jeszcze kilka innych woni. Pochłaniałam coraz to nowsze informacje na temat swego ukochanego, mimo iż ten nie zaserwował mi małego wywiadu na swój temat. Miast tego skutecznie zamknął moje usta pocałunkiem. Uczyłam się go, był teraz jak nowa i niezwykle cenna księga, która trafiła w ręce Diabelskiego Bibliotekarza, a Ci ponoć byli dość zachłanni. Pocałunki były jak narkotyk niosący nienaturalne ożywienie i przyjemność, nieporównywalną z niczym, czego dane było mi doświadczać w swym krótkim życiu. Ogarniało mnie wręcz irracjonalne szczęście i przeczucie, że gdyby ktoś śmiał nam teraz przeszkadzać, to własnoręcznie posłałabym go na randkę z kostuchą.
    Bycie kochaną… kochanie. Zawsze te rzeczy wydawały mi się nieosiągalne, niepotrzebne, zbędne i fałszywe. Ale czy ktoś miał prawo potępiać mój sposób myślenia? W końcu do tej pory zaznałam jedynie fałszywej miłości… takiej, którą można obdarzyć jedyny egzemplarz, który zdołał przeżyć serię medycznych eksperymentów, kiedy inne ginęły w cierpieniach. Obłudne uczucia mające sprawić, że poczuję się kimś ważnym, ale równocześnie pozostanę posłuszna… Wszystko miało swoją cenę… Jaką przyjdzie zapłacić nam za to uczucie? Kiedy oderwaliśmy się od siebie, przybliżyłam twarz do twarzy Aarona, tak by móc szepnąć mu wprost do ucha.
    -Jaka jest cena za takie uczucia Aaronie?
    On już wcześniej kochał, więc powinien znać odpowiedź na to pytanie. Potrzebowałam jego oparcia w tym świecie uczuć, z którym przyszło mi się sprawić z jego winy.
    Leniwie podniosłam powieki i zatopiłam wzrok w twarzy, otoczonej aurą białych niemal srebrzystych włosów. Było coś niezwykłego, pięknego w kontraście, jaki tworzyła bladość skóry połączona z bielą włosów stanowiących kolorystyczne przeciwieństwo dla ciemnych oczu.
    Przechyliłam głowę na bok, wsłuchując się w propozycję Lunatyka. Ku własnemu zaskoczeniu wcale nie miałam ochoty opuszczać sypialni Zegarmistrza, uciekać przed ciepłem bijącym z kominka i bliskością Aarona… jednak postanowiłam mu ulec. I to właśnie było niepokojące…, kiedy ktoś taki jak ja godzi się na ignorowanie własnych zachcianek, aby zadowolić kogoś innego. Jednak tu nie chodziło przecież o byle kogo, lecz o Aarona.
    -Plaża brzmi kusząco.
    Wymruczałam, po czym zsunęłam się z Zegarmistrza. Mogłam spełnić jego prośbę, znałam możliwości swojej mocy i wiedziałam, że będzie nas czekać kilkunastocentymetrowy spadek. Nie byłam pewna czy puszystość dywanu starczy, aby zamortyzować upadek, ale cóż. Przymknęłam powieki, przywołując w pamięci obraz plaży, którą widziałam z grzbietu rajskiego ptaka. Po chwili na ziemi po nami zaczął rozrastać się transparenty krąg, w którym zatopiliśmy się wraz z naszym posłaniem. Podróż między portalami trwała zaledwie sekundy, i to właśnie kochałam w swej zdolności. Sposób, w który przeniosłam nas na plaże, często wykorzystywałam na osobach, które ośmielały się mącić mój spokój. Zabawne spoglądać na przerażoną minę, nieszczęśnika, pod którego nogami tworzył się portal prowadzący wprost w głębiny ciernistego zagajnika czy legowiska wygłodniałych bestii.
    _________________



    ~ x ~ ~ x ~~ x ~ ~ x ~




    Aktualny ubiór jako Różana Czarownica:
    Maska – Podwójna para oczu o czarnych białkach i czerwonych tęczówkach otwiera się kiedy maska zostaje nałożona i zamykają z chwilą jej zdjęcia. „Oczy” są ruchome i dostosowują się ruchu gałek ocznych nosiciela. nr1 nr 2
    Kostium – Tak jak na załączonym obrazku
    Uczesanie – Włosy związane w wysoki kucyk, kilka luźnych pasm po bokach twarzy


    + - dialogi zrozumiałe tylko dla Poskramiaczy
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10