• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Off-topic » O Nas » Płeć.
    Poprzedni temat :: Następny temat

    Jestem...
    nią
    64%
     64%  [ 98 ]
    nim
    27%
     27%  [ 42 ]
    oburzony/a tak prywatnym pytaniem i odmawiam odpowiedzi
    8%
     8%  [ 13 ]
    Głosowań: 33
    Wszystkich Głosów: 153

    Autor Wiadomość
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Styczeń 2011, 19:10   

    Neee spam jest dobry xD A oni jak stare dobre małżeństwo xD
    Amry
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Styczeń 2011, 19:13   

    Nie ma piwa - nie ma spamu. Dziękuję za uwagę, o ^^
    Marcus
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Styczeń 2011, 19:15   

    Amry! Ostatni raz Ci buty kupowałem...
    Rain



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 18 Styczeń 2011, 19:38   

    E tam, tak mało nie ma facetów.
    Ano, jestem kobita, mhm.
    Archamel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Styczeń 2011, 12:39   

    Marcus'owi to ja mogę zaserwować jajecznicę... w jego spodniach
    Czemu nie ma odpowiedzi:
    "Mam charakter faceta, ale ciało kobiety"? ._.
    Hathaniel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Wrzesień 2011, 21:40   

    A ja, chociaż mogę zachowywać się jak zniewieściały samiec i okazywać zainteresowanie co ciekawszymi dziewczętami, jestem... kobitką.
    Evv



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Wrzesień 2011, 19:53   

    Kobitki górą! >D
    Loire
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Wrzesień 2011, 20:05   

    A Lorcia jest dziewczynką z charakterem pół-dziewczęcym, pół-chłopięcym.~
    PNK
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 17:35   

    Ja jestem płci męskiej. W internecie jest dużo psychotestów na płeć mózgu. Mi na ogół wychodzi pół na pół, lub w przechyleniu na kobiecy. Jak zrobię KP ,to będę grał kobietą. Gdyby o tym dowiedział się ktoś z mojego otoczenia, przylepili mi nalepkę "Pedała" ;/ .
    Noëlle Gigi Legrand
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 18:23   

    Mimo, że nietrudno się raczej domyślić (a przynajmniej ja tak myślę), jestem dziewoją o całkiem kobiecych cechach charakteru — kij, że w prawdziwym świecie klnę niczym szewc, nie chodzę stadem do łazienek, już nie mówiąc, jestem okrutnie zboczona w tak młodym wieku. Tak więc moje zachowanie z całą pewnością nie przystoi wyrafinowanej damie... niemniej, nie zmienia to faktu, że płci się nie wybiera.
    Osobiście też, gdybym miała wybór, nigdy bym jej sobie nie zmieniła. Nigdynigdynigdy, oj, nie. (...jaki kretyn mógłby zrezygnować z cycków?!)

    @PNK: Jakbyś był z mojego otoczenia, miałbyś +15 do podziwu. Tacy chłopacy są dla mnie fajni i zdecydowanie bardziej ciekawi niż typowe dresy ze stuprocentowo, niemalże obrzydliwie męskim charakterem.
    Chelse



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Grudzień 2011, 02:38   

    Andre/Chelse jest jak już wiecie Kobitką. Jednak jeśli miałabym wybierać płeć zrezygnowałabym z cycków. Oj tak i męska część widowni może mnie ubić ale mówie najszczerszą prawdę. W żadnym calu nie czuję, się dziewczyną no nie licząc Większego pociągu w stronę facetów niżeli dziewcząt chociaż generalnie jestem biseksualna. Mam nieco chłopięcy charakter chociaż uwielbiam być słodka i kobieca ale oczywiście tylko pod tym "ironicznym względem". Jeśli szukacie sztucznej a raczej takiej żywej laleczki barbie to kochani nie ten adres! Nigdy nie odstraszała mnie krew i przemoc, huh.. jakkolwiek by to nie zabrzmiało. Można powiedzieć, że chyba mam lekkie zaburzenie osobowości bowiem często mam wrażenie, że wsadzili mą duszę w złe ciało. Geeez no dobra koniec, jednym słowem jestem porąbana i tyle oO
    Azazel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 11:38   

    Ja tam jestem facet i tyle.
    Zastanawia mnie raczej to czemu tu tak dużo dziewuszek gra męskimi postaciami ? Hmmm




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 12:56   

    Nienawidzę tego pytania. A dlaczego nie? Co za różnica, czy męska postać, czy żeńska?! Nie ogarniam >.> Ja się nie pytam faceta dlaczego gra dziewczyną, jak chce to niech gra nawet obojnakiem, wisi mi to więc dlaczego każdy facet na PBF musi prędzej czy później powiedzieć 'Jak jesteś dziewczyną to czemu grasz facetem'? -.-' Poza tym ogólnie na forach grywa więcej panien więc trudno, żeby same fora yuri powstawały prawda? A poza tym to nie czemu tylko dlaczego! -.-'
    Aczkolwiek i tak najwięksi masterzy byli na Hellgates gdzie padł tekst 'Jak ja nienawidzę kiedy laska odgrywa faceta, bo wy nie umiecie', a większość tych geniuszy nie domyśliłaby się, że jestem dziewczyną gdybym i tego w którymś momencie nie raczyła powiedzieć >.> Seksizm na forach ftw.
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Azazel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 13:04   

    Nie musisz się tak unosić Loki -__-"
    Nie twierdzę, że mi to przeszkadza, nie uważam że to źle po prostu pytałem dlaczemu.
    Szczerze mówiąc na paru forach już się tam pograło i nie zauważyłem by była przewaga dziewczyn. Nie rozumiem też Twojej złości. To, że takie pytanie się pojawia jest raczej naturalne choć wcale nie twierdzę że dziewczyna nie umie odegrać faceta. W końcu pbf jest formą gier rpg, które polegają na aktorstwie i wszystko zależy od zdolności osoby.
    Dochodzi do tego fakt jaki charakter ma postać jaką się gra bo tak samo u kobiet jak i u mężczyzn można spotkać różne ich typy.
    Twoje wyjaśnienie iż jest więcej dziewczyn jak najbardziej mi odpowiada ale nie musisz się tak złościć ;)




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 13:10   

    To proste, częstotliwość pojawiania się tego pytania działa mi na nerwy. KAŻDY facet musi o to zapytać. Każdy jeden, bez wyjątku >.> To osłabia. Tym bardziej, że w ogóle co to za pytanie? Jak mam niby na nie odpowiedzieć? I żeby to były tylko fora PBF, ale nieeee w grach MMORPG też zawsze musi być 'To ty jesteś dziewczyną? I grasz w RPG? WTF?' Tak jestem dziewczyną, nie jestem lesbijką, ani nawet bi. Lubię nosić spódniczki i lubię kwiatki, lubię się też malować, co nie oznacza, że nie lubię oglądać meczów piłki nożnej i że moją ulubioną formą relaksu nie jest brutalne zarzynanie postaci w Tekkenie! (Gwiazdko nadejdź już z moim nowym telewizorem HD i Play Station 3... Prooooszę!)
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11