• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X
    Poprzedni temat :: Następny temat

    Co sądzisz o wyglądzie forum?
    Zostawić obecny. Jest super! ~
    22%
     22%  [ 6 ]
    Nie podoba mi się. Najlepiej go zmienić.
    3%
     3%  [ 1 ]
    Obecny mi się podoba, choć można go trochę dopracować.
    14%
     14%  [ 4 ]
    Cokolwiek administracja zrobi, mi będzie się podobać.
    59%
     59%  [ 16 ]
    Głosowań: 0
    Wszystkich Głosów: 27

    Autor Wiadomość
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:21   Wygląd forum.

    Administracja (i zapewne nie tylko) zauważyła, że na Spectrofobii wygląd forum jest tematem dość... kontrowersyjnym. Jak wiadomo, nigdy nie dogodzi się wszystkim, ale chociaż spróbujemy.~ W tym temacie macie możliwość wypowiedzenia się nieco dłużej, niżeli na SB, a także zagłosowania w ankiecie.
    Uprzejmie proszę każdego, kto w ankiecie wybrał odpowiedź 2 lub 3 o napisanie w poście czego dokładnie oczekuje. W przypadku odpowiedzi 3 mogą to być nawet najmniejsze błahostki jak kolor pól profilu i tym podobne. Przy opcji 2 proszę o dłuższy komentarz na temat tego, jak powinien prezentować się wygląd forum. Kolorystyka, czcionka, styl, cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy.
    Zaś osóbki, które wybrały odpowiedź numer 4 uprasza się o nie narzekanie w razie ewentualnych zmian wyglądu. x3
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Cleaver
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:26   

    Jakbym mogła to bym dała dwie odpowiedzi, czyli 1 i 4, bo jak mówiłam kocham ten wygląd, ale jak zmienisz to nie będę miała nic przeciwko, bo wszystkie Twe dziełka mi się widzą. <3 A wybrałam opcję czwartą.
      
    Wiktorka



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:34   

    Styl forum jest paskudny. Niby dałam tło i materiał pod logo, ale jestem niezadowolona z całej reszty. Pokrywanie nie pasuje na fora inne niż sci-fi. Napisy są niewyraźne. Tło w ogłoszeniach i w reklamie ma taki kolor... Bądźmy w miarę kulturalni – jak odchody. Ma kolor zdechlaka. Zero żywości. Brak mi głównie owych żywych barw. Forum jak dla mnie przez te zamulenie straciło klimat. Nie umywa się do pierwszej oprawy graficznej. Tęskno mi za tamtym logiem, chyba najlepiej z wszystkich dodawało klimat. Nie było tam wielu udziwnień, a jednak mnie zachwycało. To moja subiektywna ocena.
    Mayfed



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:40   

    Lubie twój styl Olean, jest specyficzny, w zasadzie jedyny swoim rodzaju i jak widać tworzy klimat, który odpowiada mnóstwie osób. Nie jest sztampowy, to na pewno. Mnie osobiście urzeka, cenie sobie dodatkowo sposób, w jaki całość jest dopracowana. Sądzę że nie powinnaś ulegać sugestiom z zewnątrz. To znaczy dobrze, że chcesz brać pod uwagę opinie userów, bo to zawsze popłaca, ale pamiętaj że zasadniczo to ty tworzysz to forum. Żle by było gdybys zaczęła za bardzo sie sugerowac, tak sądzę.
    Jak ktoś będzie mówił, że nie zarejestrował się bo dla niego jest za mało 'mrocznie' to niech idzie do diabła, praktykować mroczność w swój naiwny sposób.
    Wybrałem opcje numer cztery, bo wierzę w twój zmysł estetyczny. I jak widzę nie ja jeden.~
    (poza tym gwiazdki w tle są po prostu urocze.)
      
    Shi
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:43   

    Ja powiem tylko tak:
    Ten wygląd mi się podoba, ale nie mam nic przeciwko zmianom, możecie nawet dać oczojebny róż na tło i konika pony w logu, a ja i tak będę to podziwiać x3




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 21:45   

    Podpisuję się całkowicie pod wypowiedzią Mayfeda. Również zaznaczyłem opcję numer 4 i nadal jestem wielkim fanem twojej grafiki.
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Cesar
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 22:06   

    Nie mogłem się przez dłuższą chwilę zdecydować, co wybrać, a że coś trzeba to inna sprawa. To coś pomiędzy trzy a cztery. Cztery, ob Oleś ma ciekawe pomysły, forum przez to jest wyjątkowe, a z tego, co wiedzę, to nie tylko moja opinia. Trzy bo w obecnym jedynie co mnie troszeczkę irytuje to mryganie gwiazdek, co może i nieznacznie, ale jednak wydłuża trochę wczytywanie stron i podstron. Nieruchome były by one równie fajne, ale to tylko wybryk mojego spaczonego umysłu, który w końcu przeważył i dlatego trzy dałem.
    Relyla
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 22:39   

    Ja powiem że mam podobnie jak powyższy Ces. Gwiazdki ok ale niepotrzebnie migają. Styl forum jest bardzo ładny jak dla mnie. Ogólnie chyba taki klimat Alicji w krainie czarów. Nie wiem czy to dobrze czy nie. Ale wiem że ja tak uważam. Jeszcze jedno małe zdanie, co wspólnego ma obrazek choćby tego pierwszego chłopaczka z ogłoszeniami? Czy może on jest tam tylko po to by był? tak samo jeśli chodzi o resztę obrazków. Są dopasowane ale tylko między sobą jak dla mnie z nazwami krain nie mają nic wspólnego.
    Tak czy owak dobrze by było utrzymać podobny klimat szablonu forum do obecnego. Żeby znów nie wyszedł zbyt kolorowy. No to takie moje małe zdanie o tym obecnym forum ale i tak pozostawiam wszytsko Tobie Oluś.

    Ps: Jeśli chodzi o wolne ładowanie forum, moim zdaniem jest to spowodowane dodatkowymi linijkami kodu całości forum [choćby w ogłoszeniach czy reklamach itp].
    Cleaver
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Czerwiec 2011, 23:11   

    A moim zdaniem właśnie obrazki pasują do nazw. Jak chcesz wiedzieć jak dokładnie to mogę ci wytłumaczyć na pw, tylko daj znać. xD
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 14 Czerwiec 2011, 15:30   

    To ja też wtrącę swoje trzy grosze jeśli chodzi o obrazki.~
    Mi, osobiście, każdy obrazek kojarzy się z Krainą bądź działem, który reprezentuje. Oczywiście, szanuję to, że każdy skojarzenia ma inne i tak dalej, jednak zdecydowanie ładniej forum wygląda z nimi niż bez nich. Znalezienie obrazków dokładnie odpowiadających wyglądowi konkretnych Krain byłoby ogromnie trudnym zadaniem. A tak to mamy urocze mangowe arty, przywodzące na myśl światy Spectrofobii. Uważam także, że ten chłopczyk przy Organizacji prezentuje się lepiej niż gdybym wstawiła tam, powiedzmy, obrazek tablicy ogłoszeniowej. xD
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Rose
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 14 Czerwiec 2011, 16:03   

    Oleander napisał/a:
    (...) ten chłopczyk przy Organizacji (...)


    To Norwegia z APH.

    Żeby nie offtopować- ten aktualny podoba mi się naujmniej ze wszystkich trzech, które pamiętam, ale tylko dlatego, że tamte zachwycałyna 6, a ten zyskuje 5+. Cokolwiek wyjdzie spod rączek Królisia z pewnością mi się spodoba. Nie narzekam, miło się patrzy na wszystko, czekam następnego i zawsze oceniam pozytywnie. Jednym słowem - ^^.
    Nadzieja
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 00:14   

      Odpowiedz nr 4! Bo Lysia ma wyjątkowy styl, którego nie znajdziecie nigdzie indziej ;3 i za to kocham moją siostrzyczkę <3
    Callina
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 23:25   

    Jestem tutaj nowa, ale się wypowiem, bo trzeba :) wybrałam opcję nr 3: za długo się to wszystko ładuje. Zgodzę się w pełni, że wszystko pasuje do siebie i tworzy naprawdę ciekawy, oniryczny klimat, ale zgodzę się też że niektóre rzeczy należałoby troszkę "odchudzić". Na przykład wspomniane już tło. Wygląda ono ślicznie, ale ciąży, i przy przeładowanym necie akademikowym już miałam momenty gdy się modliłam by mi nie wyskoczył błąd ładowania.
    Dodatkowo teksty pisane na czarno (lub w ogóle ciemnym kolorem) są słabo czytelne albo w ogóle niewidoczne. Na całe szczęście to akurat jest rzadkie i występuje tylko w podpisach niektórych Graczy :)

    Tak więc - jest cudnie, ale jeśli by dało radę odciążyć troszkę foro, byłoby idealnie jak dla mnie ^^
    Valentain de Tourvel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Czerwiec 2011, 08:36   

    To ja też się wypowiem, a co!

    Gdy pierwszy raz wszedłem na Spectrofobię, właśnie pierwszym co mi się rzuciło był oryginalny styl forum, który bardzo mi się spodobał. Widać, że forum jest dopracowane w każdym szczególe pod tym względem. Będę szczery, że głównie to skłoniło mnie do założenia postaci (pomijając to, że na razie nie napisałem żadnego posta na fabule...). Tak więc tak samo jak dużo osób przede mną, waham się między odpowiedzią pierwszą, a ostatnią. To tyle, dziękuję za uwagę~!
    Loullie
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Czerwiec 2011, 12:58   

    Wahałam się między trzema odpowiedziami, 1, 3, 4. Tak na prawdę, tak jak napisała osóbka wyżej, właśnie wygląd forum najbardziej skusił mnie do gry tutaj, bo jak wiadomo, to co piękne - wabi. Poprzedni wygląd był piękny, jednak dodane gwiazdki w tle nadają forum uroku, klimat Alicji, czegoś magicznego i niesamowitego .To, że one sobie mrygają, zupełnie mi nie przeszkadza, gdyż jest czymś magicznym i daje poczucie... powiedzmy, że ruchu. Co chciałabym widzieć nieco zmienionego? Najbardziej i jedyne o co mi chodzi, to logo Spectrobobii. Nie wiem czemu, ale obecny nieco mnie razi, zwłaszcza to coś z pomarańczową głową ._. Poza tym jestem bardzo zadowolona z wyglądu estetycznego i klimatycznego. Ciągle mam ochotę wracać,a le nie tylko przez sam wygląd, ale i ludzi, których tu spotykam. Takie jest moje zdanie.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9