• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Tablica Ogłoszeń » P&P » Informacje na temat Cieni
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Kolekcjoner Obiektów

    Godność: Eliot Wels
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: kawę, palić papierosy, opium, wpatrywać się w przestrzeń zadumanym wzrokiem, horrory, mieć święty spokój, ulotność piękna; warzywa
    Nie lubi: swojego nałogu, zamieszania, horrorów w prawdziwym życiu, pływania na statkach
    Wzrost / waga: 178 cm | 77 kg
    Aktualny ubiór: pomarańczowe dresy, szara bluza kangurka, adidasy, kilkudniowy zarost, mała sakwa zawieszona na szyji pod bluzą
    Znaki szczególne: tymczasowo nie ma dolnego kawałka lewej żuchwy, skóra w tym miejscu nieco mu obwisa, ale hej, piękny jak zawsze
    Zawód: ummmm
    Pod ręką: wymięta paczka papierosów, scyzoryk, artefakty + Bezdenna Sakwa: skolekcjonowana Kolekcja Rzeczy, ubrania, niezidentyfikowane tabletki, pieniądze, pierdoły
    Broń: wielofunkcyjny scyzoryk szwajcarski
    Bestia: gigantyczny królik Reille
    Nagrody: Kosmata Brosza, Bezdenna Sakwa, Generis Collare, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.), Animicus
    Stan zdrowia: brak lewej dolnej części żuchwy
    Dołączyła: 20 Paź 2014
    Posty: 251
    Wysłany: 20 Październik 2014, 00:18   Informacje na temat Cieni  

    Pierwszy post i już wylatuję z mordą, że coś jest nie tak? Cóż, najwidoczniej!
    Poza tym, że witam serdecznie, to mam prośbę/propozycję o zebranie informacji o Cieniach w odpowiednim temacie. Chodzi mi o to, że przez parę dni infiltrowałam forum jako gość próbując ogarnąć jakoś wszystko i zdecydować się jaką rasą chciałabym grać. Ostatecznie, choć z nutką niepewności, wybrałam Cienie. Czemu tak niepewnie? Bo słabo jest opisana, głównie chodzi mi o całą tę sprawę z karmieniem się snami.

    Próbowałam dostać się do tematu pytań i propozycji mając nadzieję, że ktoś zadał już te same pytania które i mnie dręczyły/nadal dręczą, ale tematy te nie są dostępne dla niezalogowanych, co utrudniało sprawę, jako że nie byłam jeszcze pewna czy chcę się rejestrować.

    Nawet pomimo faktu, że się zarejestrowałam to nadal informacje o całym procesie pożywiania się energią snów i działań w cudzych sennych marzeniach są rozproszone po temacie pytań, który ma sześć stron i nie jest to szczególnie uporządkowane czy jasne.
    Czy dałoby się tą całą wiedzę zebrać i no nie wiem, włożyć np. do Kompendium Wiedzy do tematu "KRAINA SNÓW" albo coś w tym stylu? Do nowych, potomnych i być może także aktualnych użytkowników?
    Bo naprawdę mam ochotę zjeść trochę cudzych koszmarów, nie narażając się na to, że złamię przez przypadek jakieś ważne ograniczenia.

    edit, żeby bałaganu już nie robić to dodam moje pytania tutaj:

    1. Jak wygląda proces wchodzenia w cudzy sen przez Cienie? Czy może on odbywać się na dużą odległość? Jak w ogóle Cienie znajdują sny? Muszą koniecznie znaleźć sobie osobnika w Krainie Luster i czekać aż ten zaśnie i sterczeć nad nim aż do momentu pożarcia snu (kiepska taktyka jak na drapieżnika)?
    Czy też może Cień przechodzi, wręcz przenika się oni gdzieś w niematerialnej przestrzeni Krainy Snów i... i jakoś te sny znajdują? (Wtedy miałoby to sens, że szukają snów w Krainie Snów, a wchodząc w niego są w stanie przejść przez sen niczym przez most do ciała śniącego.) Jak sprawdzają czy będą im one pasować pod względem posiłku? Infiltrują je wchodząc w nie czy mogą po prostu spojrzeć na śpiącą w fabule postać i używając swoich rasowych psychicznych predyspozycji powiedzieć, że sen jakoś szczególnie pachnie czy coś (bo to było by super, można by mocno pobawić się z synestezją).

    W sensie, że to jest tak, że Cień opuszcza automatycznie fizycznie i mentalnie krainę w której się znajduje na rzecz wejścia do Krainy Snów? Bo o ile rozumiem, kiedy ktoś zasypia tylko jego, że tak to ujmę może niezbyt zręcznie, psychiczna jaźń doświadcza snów.

    2. Czy Cień może pożreć Senną Zjawę w Krainie Luster/Świecie Ludzi? Jak Zjawy mogą się przed tym chronić? Jak wygląda pożeranie Zjaw w Krainie Snów?

    3. W jaki sposób pożeranie snów przez Sennych Maniaków doprowadza do fizycznych obrażeń? Dochodzi do tego samoistnie poprzez mentalny proces kradzieży?

    4. W jednej z odpowiedzi jest napisane, że Cienie mogą również śnić. Czy jako rasa ściśle związana z Krainą Snów są świadomi, że to sen? Właściwie nawet wydaje mi się to trochę bezsensu, jakby nie wiedzieli i nie potrafili własnego snu manipulować...

    5. Czy podczas świadomego snu śniący może zmusić się do obudzenia się (choćby poprzez stosowanie sztuczek psychologicznych jak to można robić w rzeczywistości)? W jakim stopniu śniący jest nieświadomy? Czy może sam dojść do punktu, w którym uzmysławia sobie, że śni, ale wciąż nie mieć władzy nad wydarzeniami?

    6. Czy podczas świadomego snu śniący może w jakiś sposób wygonić/usunąć Cień lub Senną Zjawę?

    7. Czy śniący po przebudzeniu może jakoś stwierdzić, że ktoś mu pożarł sen?

    Temat Krainy Snów jest bardzo ciekawy, ale wydaje mi się, że jest jakoś niesprecyzowany.
    Że śniący nie ma pojęcia, że jest w śnie i uważa wszystko za rzeczywiste, jak bardzo ten sen nie byłyby pokręcony, to rozumiem, na tym polega między innymi śnienie. Sen powinien być odzwierciedleniem emocji, wydarzeń, marzeń, obaw i niekoniecznie mieć ręce i nogi, wręcz wszystko powinno być dziwaczne i nienaturalne. Ale co tak naprawdę można robić w Krainie Snów? Czy ma to jakikolwiek wpływ na postacie nie będące Cieniami czy Sennymi Zjawami w fabule poza tym, że mogą obudzić zlane potem? Ma to jakieś głębsze powiązania z Krainą Luster i Ludzi czy jest to swojego rodzaju "dodatek", jakby ktoś chciał pograć z MG we swoim śnie for fun, bo aktualnie nie ma nic innego do roboty. Bo nawet niezbyt jest możliwość rozwijania swoich postaci w snach, skoro nie są oni w nich świadomi, to jakby samo odgrywanie opowieści. A nawet jeśli ktoś ich uświadomi to co. Wszystko wydaje mi się podejrzanie fizyczne i przyziemne jak czytam opisy w Kompendium. Jak sprawić, że Kraina Snów była bardziej eterycznym, mającym znaczenie miejscem?

    ...przesadzam, prawda? Przesadzam. Ugh, jeszcze nawet kary nie złożyłam, a już jakieś wielkie przemowy robię ;-; Tak tylko się chciałam dopytać jak to działa, żebym mogła w pełni wykorzystać potencjał postaci rasy Cieni.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 24 Październik 2014, 23:48     

    Faktycznie, pytanie o karmienie się snami przez Cienie przewija się dosyć często, więc w najbliższym czasie zamieszczę takie informacje. Postaram się jeszcze w ten weekend odświeżyć Kompendium, jeżeli czas pozwoli.

    Cytat:
    (...)jako że nie byłam jeszcze pewna czy chcę się rejestrować.
    Nie przesadzajmy. Rejestracja na forum nie jest podpisaniem jakiegoś cyrografu. Jeżeli uznasz, że jednak Ci nie odpowiada, zawsze możesz konto usunąć. ;)

    1. Cienie mogą wejść tylko do snu osoby, która znajduje się blisko, jednak potem mogą już swobodnie poruszać się po Krainie Snów. Od strony technicznej, pozostawiamy to wyobraźni użytkowników. Wchodzenie w sen może np. odbywać się na zasadzie teleportacji (Cień zamyka oczy, otwiera je i już jest we śnie). Nad swoją ofiarą nie muszą koniecznie sterczeć, wszystko zależy od umiejętności postaci i taktyki, jaką obierze Cień. Może pożerać sny zza otwartego okna albo dać się zaprosić na noc do jakiejś interesującej osoby i gdy zaśnie, pożreć jej sen. Możliwości jest naprawdę wiele. Tym bardziej, że nie muszą jeść snów tak często, jak ludzie jedzą posiłki w ciągu dnia. Pożeranie może się odbywać na zewnątrz i wewnątrz snu. Cienie mogą widzieć sny jako swego rodzaju aury, wyczuwają czy ktoś śni coś przyjemnego, czy wprost przeciwnie. Mogą to też wywnioskować patrząc na śniącego, jeżeli stoją dostatecznie blisko. Tę aurę mogą wchłonąć albo wejść w sen i wchłonąć go bezpośrednio. W drugim przypadku wciągają w siebie cały świat snu, aż wszystko zniknie. Śpiący zaś nie będzie niczego pamiętać.
    Owszem. Cienie i Senne Zjawy przenoszą się do Krainy Snów w całości, w przeciwieństwie do istot śniących.
    2. Może. Jedynym skutecznym sposobem jest walka lub ucieczka. Jeżeli Cień dorwie Senną Zjawę w swoje ręce, może ją wchłonąć na podobnej zasadzie, co sen.
    3. I tak, i tak. W trakcie pożerania snu, śniący nie może się obudzić, więc zdarza się, że Senny Maniak schwyci go w taki sposób, że pozostawi siniaki czy zadrapania. Po zachłannym pożarciu snu, śniący może też odczuwać ból głowy czy ogólne rozbicie.
    4. Cienie zapadają w sen, ale nigdy nie mają snów (co jest dość logiczne biorąc pod uwagę, że się nimi żywią). Po prostu, jak u każdej istoty, ich ciała potrzebują odpoczynku.
    5. Może, jednak w przypadku snów nieustalonych z góry (np. takich, do których wtargnie nieproszony Cień, śniący stwierdzi, że Cień mu przeszkadza i chce wyjść ze snu) o powodzeniu decyduje MG. Śniący jest tak nieświadomy, jak osoba podczas snu. Może zachowywać się kompletnie nielogicznie wobec wydarzeń z marzenia sennego, jednak jemu będzie się wydawało, że wszystko wokół jest zupełnie normalne i logiczne (jak to w snach). Może sobie sam uświadomić, że śni, jednak to również pozostaje w gestii MG.
    6. Może próbować, ale to Cień/Senna Zjawa musi zdecydować o odejściu. Śniący może np. tak manipulować światem snu, by uprzykrzyć intruzowi życie.
    7. Po prostu nie pamięta swojego snu, tak, jakby go nie było. Nie jest w stanie stwierdzić konkretnie, że sen został zjedzony.

    Cóż, Kraina Snów, jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem, w którym rozgrywają się sny. Sny nie mają takiego wpływu na ludzi, jak wydarzenia z realnego życia. Postacie je pamiętają, więc jeżeli przyśni im się naprawdę okrutny koszmar (lub kilka koszmarów), mogą za tym iść konsekwencje fabularne w postaci niepokoju, paranoi i tak dalej. Jest to jednak kraina bardziej dla urozmaicenia rozgrywki na forum, więc wydarzenia stamtąd nie mają większego wpływu na fabułę. Ewentualnie dla Zjaw Sennych, które przebywając w snach mogą zostać łatwiej pożarte przez Cienie.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Kolekcjoner Obiektów

    Godność: Eliot Wels
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: kawę, palić papierosy, opium, wpatrywać się w przestrzeń zadumanym wzrokiem, horrory, mieć święty spokój, ulotność piękna; warzywa
    Nie lubi: swojego nałogu, zamieszania, horrorów w prawdziwym życiu, pływania na statkach
    Wzrost / waga: 178 cm | 77 kg
    Aktualny ubiór: pomarańczowe dresy, szara bluza kangurka, adidasy, kilkudniowy zarost, mała sakwa zawieszona na szyji pod bluzą
    Znaki szczególne: tymczasowo nie ma dolnego kawałka lewej żuchwy, skóra w tym miejscu nieco mu obwisa, ale hej, piękny jak zawsze
    Zawód: ummmm
    Pod ręką: wymięta paczka papierosów, scyzoryk, artefakty + Bezdenna Sakwa: skolekcjonowana Kolekcja Rzeczy, ubrania, niezidentyfikowane tabletki, pieniądze, pierdoły
    Broń: wielofunkcyjny scyzoryk szwajcarski
    Bestia: gigantyczny królik Reille
    Nagrody: Kosmata Brosza, Bezdenna Sakwa, Generis Collare, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.), Animicus
    Stan zdrowia: brak lewej dolnej części żuchwy
    Dołączyła: 20 Paź 2014
    Posty: 251
    Wysłany: 25 Październik 2014, 00:18     

    Oleander napisał/a:
    Nie przesadzajmy. Rejestracja na forum nie jest podpisaniem jakiegoś cyrografu. Jeżeli uznasz, że jednak Ci nie odpowiada, zawsze możesz konto usunąć. ;)

    Ja wiem, ale po prostu mam w zwyczaju najpierw pisać kp a później się rejestrować, żeby nie było właśnie tak, że zakładam konto a potem przez trzy tygodnie stoi ono bez ruchu bo mam zastój w pisaniu/nagle mi się nie chce/inna pierdoła, a ja nie chcę potem zawracać ludziom głowy. |D
    Dlatego potrzebowałam informacji, których nie mogłam dostać nie będąc zalogowaną, żeby móc spokojnie i bez presji czasu napisać kp przed rejestracją.

    Oleander napisał/a:
    Pożeranie może się odbywać na zewnątrz i wewnątrz snu.

    Cytat z pierwszej strony pytań użytkowników:
    Oleander napisał/a:
    1. Cień nie kradnie snu bezpośrednio w nim przebywając. Nie może, bo w chwili, kiedy go zjada, śniący przestaje go mieć, że tak to ujmę. To znaczy śpi dalej, ale nic mu się nie śni, no Cień zabrał jego sen. Czyli mówiąc w skrócie – Cień nie może zjeść snu przebywając w nim. ;P

    Czyli rozumiem, że jednak ostatecznie wersja nowsza, ta z wchłanianiem wyśnionego świata i jego scenerii, jest bardziej aktualnym opisem? :)

    Bardzo, BARDZO dziękuję za dokładne i jasne odpowiedzi!
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 25 Październik 2014, 01:23     

    Druga wersja jest ostateczna. ;) W temacie z pytaniami miałem informację zmienić, jednak gdy chciałem to zrobić, cba nawaliło i uznałem, że jednak zrobię to, kiedy temat o Cieniach będzie już gotowy. Wybacz, mogłem w swoim poprzednim poście wspomnieć o tej zmianie planów.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Kolekcjoner Obiektów

    Godność: Eliot Wels
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: kawę, palić papierosy, opium, wpatrywać się w przestrzeń zadumanym wzrokiem, horrory, mieć święty spokój, ulotność piękna; warzywa
    Nie lubi: swojego nałogu, zamieszania, horrorów w prawdziwym życiu, pływania na statkach
    Wzrost / waga: 178 cm | 77 kg
    Aktualny ubiór: pomarańczowe dresy, szara bluza kangurka, adidasy, kilkudniowy zarost, mała sakwa zawieszona na szyji pod bluzą
    Znaki szczególne: tymczasowo nie ma dolnego kawałka lewej żuchwy, skóra w tym miejscu nieco mu obwisa, ale hej, piękny jak zawsze
    Zawód: ummmm
    Pod ręką: wymięta paczka papierosów, scyzoryk, artefakty + Bezdenna Sakwa: skolekcjonowana Kolekcja Rzeczy, ubrania, niezidentyfikowane tabletki, pieniądze, pierdoły
    Broń: wielofunkcyjny scyzoryk szwajcarski
    Bestia: gigantyczny królik Reille
    Nagrody: Kosmata Brosza, Bezdenna Sakwa, Generis Collare, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.), Animicus
    Stan zdrowia: brak lewej dolnej części żuchwy
    Dołączyła: 20 Paź 2014
    Posty: 251
    Wysłany: 26 Październik 2014, 23:33     

    Oleander napisał/a:

    1. Cienie mogą wejść tylko do snu osoby, która znajduje się blisko, jednak potem mogą już swobodnie poruszać się po Krainie Snów.

    Czyli wchodzę do snu osoby A (np. śpiąca dziewczyna w lesie), a później mogę wyjść z tego snu i bezpośrednio od razu wejść do snu osoby B (chłopak w swoim łóżku w mieszkaniu)? Czy w takim przypadku jeśli całkowicie opuszczam Krainę Snów to znów wracam do otoczenia osoby A czy do osoby B?
    W sensie, że dobrze to zrozumiałam, że tak mogę zrobić? Coś jakby sny były koleją szybkiego transportu dla Cieni. Tyle, że cel wyjściowy przeważnie pozostaje zaskoczeniem.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 29 Październik 2014, 19:36     

    Owszem. Jeżeli Cień przejdzie ze snu osoby A, do snu osoby B, wyjdzie w miejscu, w którym osoba B zasnęła. Robi to jednak na własne ryzyko, bo równie dobrze może się okazać, że wyjdzie w laboratorium MORII, gdzie jakiś naukowiec uciął sobie drzemkę. ;)
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 24 Listopad 2014, 21:56     

    Informuję, że w Kompendium pojawił się temat dotyczący pożerania snów przez Cienie.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9