• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Kartoteka » Kontakt » Iskra
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 17 Grudzień 2014, 20:44   Iskra  

      Tradycyjnie: zjaw się, lub wyślij pocztą. Akwizytorzy, komornicy i poborcy podatkowi będą odsyłani w stanie gorszym niż przybyli.
      — Adresu z Francji nawet nie podaje.
      — Wieżowiec nr któryśtam, mieszkanie jakiekolwiek — Niedawne miejsce zamieszkania, z którego w popłochu uciekła; wynajmowany u Noritoshiego pokój na najwyższym piętrze jednego z tych nowych bloków na obrzeżach miasta.
      — Hotel „Świecący Neon”, pokój nr 13 — Rustykalny pokoik, który wynajęty został na czas ogarnięcia życia, postanowienia co dalej i znalezienia nowego lokum tak daleko od Blokowisk jak tylko się da.
      Kamienica na ul. Kaprysowej, 4. piętro — Mieszkanie blisko centrum, wynajęte przy pomocy Agapita. Samotne mieszkanie (nie licząc tygrysa, żywego drąga ze strachem na wróble na szczycie oraz okazjonalnie renifera czy zwykłych ludzi) minimalizuje ilość niepożądanych gości.

      E-mailowo: generalnie do wiadomości publicznej podane są dwa:
      eva.markovski@gmail.com — Oficjalny, do kontaktów z uczelnią, ludźmi z uczelni oraz kilkoma wydawcami pomniejszych gazetek.
      firefire@gmail.com — Do wszystkiego innego, zdecydowanie prywatny. Głównie zna go rodzina Iskry oraz Kalina, Marek i kilkoro bliższych znajomych ze studiów.

      Telefonicznie: wciśnięty jej siłą do ręki (nikt nie przesadza) jeden z tych ogromnych, nowszych smartfonów zdolny jest chyba do wszystkiego - aż dziw, że go jeszcze nie stłukła - także śmiało! powinna potrafić odebrać go nawet, gdy Jo nie ma w pobliżu.
    Kod:
    [quote][color=#ebf3f5]Wpisz adres...
    ...i treść.[/color][/quote]
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Styczeń 2015, 17:05     

    Cytat:
    Do: firefire@gmail.com
    Od: ymel@gmail.com
    Cześć
    Właściwie nie wiem co powinnam napisać, ale dostałam Twój e-mail od twojego taty. Znaczy w sumie naszego taty... Ponoć. Wolałabym w to nie wierzyć, ale tak mówi moja mama, a i twój tata potwierdził to w rozmowie telefonicznej... To takie śmieszne uczucie, gdy okazuje się, że całe twoje życie to kłamstwo.
    W każdym razie przepraszam, jeśli mówię to zbyt niemiło, czy jakoś, ale wciąż jestem w szoku, że coś takiego... Że jest tak a nie inaczej. Nie jestem biologiczną córką swojego taty i mam starsze przyrodnie rodzeństwo. Um, ale nie piszę dlatego, że chcę Cię zdenerwować, czy coś. Powiedziano mi, że tak się złożyło, że studiujesz w tym samym mieście co ja żyję, w Glassville. Mogłybyśmy się spotkać? Chciałabym z Tobą porozmawiać, zobaczyć kogoś, kto okazuje się być moją rodziną... Zrozumiem, jeśli odmówisz.. Znaczy nie zrozumiem, bo gdzie bym ci ja zrozumiała drugiego człowieka, ale postaram się uszanować Twoją decyzję.
    Z pozdrowieniami
    Izabela "Ymel" Hyde
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 14 Luty 2015, 12:15     

    Cytat:
    Do: firefire@gmail.com
    Od: ymel@gmail.com
    Tak, dobrze. Mimo zbyt dużej ilości myśli dobrze myślisz. Znaczy ogólny sens odłowiony z tego wszystkiego wydaje się być... eee... sensowny... Przepraszam, też mi wychodzi masło maślane z powodu tych wszystkich dziwnych rzeczy w moim otoczeniu.
    Ah, i przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Ostatnio wszystko się plącze i mota i nie jest takie jak być powinno, a być powinno bo ja tak mówię. Nikt, ani nic mnie ostatnio nie słucha i nawet mój kot gdzieś zniknął...
    Khe, znaczy tak, nikomu nic nie mówiłam, bo nawet słowa nie chcą mi przez gardło przejść, więc tym nie ma się co przejmować. Ani nie chcę mieć spraw w sądzie, bo z tego co słyszałam, to może wykończyć człowieka, który już i tak jest wykończony i w ogóle to dostałam jakiegoś słowotoku co by było całkiem miłe gdyby się przekładało na opowieści a nie e-meila z którego sitkiem trzeba będzie łowić sens... I też tego nie skasuję, bo jak zacznę pisać drugi raz to zabiorę się za to dopiero za tydzień, także przepraszam. Znaczy sorry. Też mam manierę używania niekiedy innych języków niż tutejszy urzędowy... Heh...
    Ale o tym lepiej porozmawiać, jak już będziemy mogły się spotkać. Napisz, jak już ci się zacznie lepiej układać, dobrze? Wtedy będziemy mogły ustalić gdzie i kiedy się zobaczymy i ogólnie szczegóły ustalić.
    Pozdrawiam
    Ymel
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Kwiecień 2015, 23:53     

    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS.
    Izabela Hyde (xx xxx xxx)

      Zaczynam udawać lesbę i też zarywam do kelnerki? Dunno. Ja to tylko oczy umiem podziwiać. ._.



    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS.
    Izabela Hyde (xx xxx xxx)

      Ew. możesz wcisnąć, seks z waszej trójki jest nawiedzony, o ile umiesz szybko myśleć, masz jaja i głowę na karku.



    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS.
    Izabela Hyde (xx xxx xxx)

      Słowniku T9 przeklinam cię! Miało być" że" >.< przecież was do łôżka nie posyłam...





    Deszczowy Samotnik

    Godność: Noritoshi Ishiya. Sapphire Ayers
    Wiek: 20-22
    Rasa: Strach lub Straszka
    Lubi: Kolory tęczy, deszcz, przyrodę! Bycie pomocnym!
    Wzrost / waga: 210 lub 190 cm / 100 lub 70 kg
    Aktualny ubiór: Fabuła: facet; kolorowa piżamka i kapcie / Retro-lis: facet; jasne jeansowe spodnie, kolorowy sweter, szary plecak. / Retro-brain: kolorowe: bluzka i dresowe spodnie
    Znaki szczególne: Dwie podłużne blizny na łopatkach, kilka mniejszych na ramionach. Posiada motyle skrzydła. Błękitne oczy i jasna cera.
    Zawód: ekspert ds. modelowania ryzyka
    Pan / Sługa: ? / -
    Pod ręką: fabuła: nic / retro-lis: wszystko
    Bestia: Avi, Cauchemare
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Bursztynowy Kompas, Zegarmistrzowski Przysmak (1szt.), Animicus, Bolerko-niewidko
    Dołączył: 16 Lip 2012
    Posty: 776
    Wysłany: 10 Lipiec 2015, 11:56     

    Cytat:


    Adres: Hotel „Świecący Neon”, pokój nr 13
    List w białej kopercie, bez dokładnego adresu, a jedynie imieniem i nazwiskiem oznaczony. Został wsunięty pod drzwi wejściowe przez osobę z obsługi hotelowej, w geście wybłaganym przez Noritoshiego.



    "Się było hen wysoko, a spadało się pięknie
    Szkoda tylko, że nie było stać nas na więcej."

    Evo... Długo czekałem, długo zwlekałem,
    Nie mam prawa chcieć wiele, już nie tym razem.
    Bądź bezpieczna, szczęśliwa, uważaj na siebie,
    Kiedyś ujrzysz mnie raz jeszcze, w snach, w gwieździe na niebie.


    Gdy wiatr znów da mi znać, by rozwinąć skrzydła,
    Najpierw dam sobie odpocząć, rozpalę kadzidła.

    Gdybym znów leciał na nich, znów nieuważnie,
    Panie! Zabierz mi je, nie chcę tej roli straszydła!
    Nie chcę więcej błędów, niech będzie mi już raźniej,
    Evo! Przebacz mi, proszę, niech gniew zacznie przekwitać!



    "A kiedy światło zawita u mnie na dobre,
    Zniszczę demony i do nich pójdę na pogrzeb.

    A gdy opadną emocje, to stanę z boku
    Odpalę szluga i poczekam, aż opadnie popiół.
    I może w końcu znajdę jakieś fajne lokum
    Albo znajdę fajna pannę, co jej zajmę pokój."


    Potrafię latać, ale strach latać, wiesz?
    A nie chcę znowu spłynąć razem z deszczem.

    Potrafię latać, lecz nie chcę latać,
    Chcę z ziemi patrzeć w gwiazdy, na Ciebie czekać.



    _________________



    Drapieżny motyl,
    Buszujący w świetle Księżyca...

    it's my true form?

    xy xy xy xy xy xy
    xx xx xx xx xx


    Agapit
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 30 Lipiec 2015, 08:05     

    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS.
    Marek (xx xxx xxx)

    Mam nadgodziny w pracy, masakrycznie dużo klientów. Spóźnię się, mam nadzieję tylko o godzinę.


    Po 5 minutach kolejny sms:

    Cytat:
    Odebrano wiadomość SMS.
    Marek (xx xxx xxx)

    Zjedz coś, zapłacę za rachunek. Tylko czekaj.
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Sierpień 2015, 16:12     

    Cytat:
    23:25 - Jedno nieodebrane połączenie od: numer nieznany.

    Nie sposób było odebrać telefon - ledwo się rozdzwonił, dzwoniący wcisnął czerwoną słuchawkę.
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 14:40     

    Cytat:
    01:36 - Odebrano SMS.
    xx-xxx-xxx-xxx


      Bonsoir, Evo.

      Melduję się - nie zgubiłem się, żyję i oczekuję od ciebie tego samego. Życia, nie niezgubienia. Więc... jeżeli masz jakiś problem, dzwoń. Jeżeli nie masz jakiegoś problemu, dzwoń.
      Napisz mi, kiedy i gdzie możemy się spotkać,

      twój D.

    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 4 Grudzień 2015, 00:03     

    Cytat:
    15:36 - odebrano SMS.
    Duma

      Doprowadzimy tą całą grawitację do porządku. Nie będziemy tolerować takiej niesubordynacji.
      Napisz, gdzie mamy się spotkać. Będę najszybciej jak mogę, tylko muszę jeszcze wpaść po coś do domu.

      P.S. mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jeżeli przyprowadzę przyjaciółkę – znaczy, pewnie masz coś przeciwko, ale, wiesz... muszę jakoś do ciebie trafić. Polubicie się. Chyba.
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2015, 22:59     

    Cytat:
    15:53 - odebrano SMS.
    Duma

      Będę za niecałą godzinę.
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Kwiecień 2016, 23:14     

    Cytat:
    list wręczony w mieszkaniu Markovskiej. okoliczności, w jakich Duma zdobył maszynę do pisania pozostają nieznane... i może lepiej nie dociekać.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 9