• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak


 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer! Dokładne informacje na fanpege'u Spectrofobii lub forumowym Discordzie (odnośniki po prawej)!  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Szykujcie się na słodkie Walentynki i Dziewannę!

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka » Otome
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Dzieło Sztuki: Abstrakcja

  Godność: Otome Bloodworth
  Wiek: Wizualnie ok. 16 lat
  Rasa: Senna Zjawa
  Nie lubi: Cieni
  Wzrost / waga: 160 cm i 50kg
  Aktualny ubiór: Spódniczka, zakolanówki, koszula, płaszcz, buty wszystko w ciemnych barwach, oraz czerwony szalik.
  Znaki szczególne: Zmieniające kolor i kształt oczy.
  Zawód: Brak
  Pan / Sługa: Brak
  Pod ręką: Dwa zeszyty do rysowania, długopis,
  Broń: Paznokcie?
  Bestia: Chciałbym ._.
  Dołączył: 02 Wrz 2015
  Posty: 199
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 00:37   Otome

  Imię: Otome
  Nazwisko: Bloodworth
  Pseudonim: Na razie brak.
  Wiek: Z wyglądu nastolatka, w rzeczywistości na tym świecie zaledwie kilka dni.
  Rasa: Senna Zjawa
  Ranga: Abstrakcja
  Miejsce zamieszkania: Świat Ludzi

  Moce:
  ● Ożywianie rysunków - [moc rangowa] Tylko przedmiotów martwych i małych istot żywych.
  (3 posty działania, potem 2 posty przerwy)

  ● Eteryczność - Otome może sprawić aby jej ciało (razem z ubraniem i przedmiotami które ma przy sobie) stało się niematerialne. Może wtedy przechodzić przez wszystkie obiekty, unosić się w powietrzu, a wszelkie ataki po prostu przez nią przelatują. Nie jednak zupełnie nietykalna. Jeżeli zostanie zraniona w postaci eterycznej, po powrocie do fizycznej formy czuje w danym miejscu lekki ból, może mieć także jakieś siniaki albo zranienia/poparzenia. Do tego wciąż działają na nią moce psychiczne takie jak iluzja. Może także sprawić aby przedmioty martwe straciły swą fizyczną formę, ale wtedy sama nie może przyjąć takiej postaci.
  [3 posty działania, 4 posty odpoczynku]

  ● Lustrzane odbicie: Otome potrafi skopiować dowolną moc innej osoby i używać jej jak własnej, choć nie aż tak dobrze jak jej właściciel. Skradziona moc posiada dokładnie te same słabe i mocne strony jak oryginał. Jednakże, może skopiować tylko tę moc która została już przy niej aktywowana, chyba że ktoś posiada moc która jest aktywna cały czas. Dodatkowo, jeśli ktoś np. użyje na niej iluzji, może skopiować te moc dopiero gdy zorientuje się, że jest pod jej wpływem. Skopiowana moc zawsze jest słabsza od oryginału - np. jeśli ktoś posiada telekineze i może podnieść 100 kilo, Otome będzie mogła podnieść tylko 75 kilo. Skradzionej mocy może używać jednorazowo przez tyle postów ile jej właściciel. Następne kopiowanie może się odbyć dopiero po odpoczynku związanym z użytkowaniem poprzedniej mocy.
  Oczywiście na raz można skopiować tylko jedną moc.
  [Czas działania i odpoczynku zależy od skopiowanej mocy]


  Umiejętności:
  ● Rysowanie - Otome odziedziczyła po swym twórcy niesamowity talent do rysowania.
  ● Pojętność - Dziewczyna uczy się dużo szybciej niż przeciętny człowiek.
  ● Szybkość i zwinność - Chyba nie trzeba wiele tłumaczyć. Otome ma bardzo giętkie ciało, jest w stanie wykonywać najróżniejsze akrobacje, wspinać się na drzewa niczym małpa, i robi to całkiem szybko.

  Charakter: Ciężko cokolwiek tu powiedzieć, ponieważ Otome dopiero co pojawiła się na tym świecie, jest więc niczym małe dziecko czy też świeżo stworzona marionetka - jej charakter dopiero się kształtuje. Na chwilę obecną z pewnością można powiedzieć, że jest trochę zagubiona i jednocześnie bardzo ciekawa świata, czasem bardzo nieufna i strachliwa a czasem ufna aż za bardzo. Nie ma przyswojonych norm społecznych czy etycznych, więc nie potrafi nawet rozróżnić zła od dobra. Ogólnie mówiąc jej wiedza na temat prawdziwego świata jest bardzo skromna. Tak zresztą jak wiedza o niej samej - sama nie do końca wie kim jest, można by powiedzieć, że dopiero poszukuje swojego prawdziwego "ja". Do tego nie rozumie swoich własnych emocji czy uczuć, czasami odczuwa ich jednocześnie bardzo wiele, a czasami wydaje się być kompletnie pusta, wyprana. Jej osobowość może się zmienić dosłownie w sekundę.
  Wygląd zewnętrzny: Otome ma zaledwie 160cm wzrostu i waży około 50kg. Można więc spokojnie powiedzieć że jest szczupła, ma nawet całkiem niezłą figurę. Pod względem wyglądu nie różni zbyt mocno od ludzi, nie posiada skrzydeł czy ogona. Ma długie i proste, czarne włosy które zasłaniają wąskie czoło i nieco szpiczaste uszy. Do tego posiada nieco skośne oczy, co zwykli ludzie odbierają po prostu jako posiadanie azjatyckich korzeni. Jednak to co naprawdę przykuwa uwagę to ich kształt i kolor które stale się zmieniają. Raz są żółte z pionowymi źrenicami, a raz czerwone - Otome nie potrafi nad tym zapanować. Ma delikatne rysy twarzy, cienkie brwi oraz mały nos i pełne wargi o lekko różowym odcieniu, za które wiele dziewczyn pewnie dałoby się zabić. Jej piersi nie są ani małe ani duże - można bo o nich powiedzieć "idealne do dłoni".

  Historia: Historia ta zaczyna się w pewnym szpitalu w miejscowości zwanej Glassville, w pokoju siedemnastoletniej Alice Bloodworth. Dziewczyna była ciężko chora, a ostatnimi czasy jej stan pogorszył się do tego stopnia że musiała na stałe zostać w szpitalu aby być pod ciągłą opieką. Zamknięta w czterech ścianach, przykuta do łóżka przez własną niemoc, mogła robić tylko jedno - rysować. Była to jej pasja, której oddała się całym ciałem i duszą, dzięki temu mogła zapomnieć o świecie rzeczywistym. Alice była szczególnie zafascynowana w japońskich komiksach, dlatego też postanowiła sama stworzyć jakąś mangę. Pomysł ten zaprzątał jej głowę nie tylko za dnia, ale też i w nocy podczas snu. I tak oto w Krainie Snów zrodziła się Otome.
  Początkowo nie była świadoma swego imienia, nie wiedziała nawet że istnieje. Egzystowała niczym pozbawiona duszy marionetka. Z czasem jednak pojawiły się w jej głowie szczątkowe myśli i zaczęła nabierać świadomości swego istnienia, aż stała się kompletnie samodzielną istotą, zdolną do analizowania faktów i rozmyślań. Widziała, dalej lub bliżej sny innych istot. Zazwyczaj mogła im się tylko przyglądać z oddali, ale po jakimś czasie nauczyła się jak do nich wkraczać. Dzięki odwiedzaniu cudzych snów zrozumiała, że istnieją tu jakby dwa rodzaje istot. Niektóre przybywały tu co jakiś czas, inne były tu cały czas, tak jak ona. Otome jednak różniła się od nich, ponieważ była świadoma i mogła działać wedle własnej woli. Pod tym względem była podobna do tych pierwszych istot, Śniących, jak ich nazwała. Szczególną uwagę poświęciła jednej Śniącej, która pojawiała się zawsze przy niej. Wkrótce domyśliła się, że miejsce w którym przebywała było snem tej pojawiającej się ciągle dziewczyny, a więc musiała być ona twórcą Otome.
  Po jakimś czasie Zjawa zauważyła iż jej Śniąca spędza w Krainie Snów coraz więcej czasu, a do tego zdawała się być coraz bardziej świadoma faktu przebywania we śnie. Działo się tak z dwóch powodów. Po pierwsze stan zdrowia Alice pogarszał się i miała coraz mniej sił dlatego spała coraz dłużej. Po jakimś czasie nie miała już nawet sił rysować. Nie mogąc przenieść swych fantazji na papier, chciała chociaż móc je sobie jak najlepiej wyobrazić. Wtedy nauczyła się jak świadomie wchodzić w sny. W ten sposób Alice i Otome mogły się spotkać. W śnie prowadziły ze sobą długie rozmowy, a także przeżywały najdziwniejsze przygody. Oczywiście z początku Alice uważała Otome za zwyczajny twór swej wyobraźni, zwykły element snu. Jednak w jej snach przewijały się także dziesiątki innych istot i wkrótce dziewczyna zauważyła, że Otome jest od nich znacznie inteligentniejsza oraz "wyraźniejsza" i tylko jej jednej nie mogła kontrolować swą wyobraźnią.
  Otome także to zauważyła. Ponieważ w Krainie Snów czas płynie zupełnie inaczej niż w świecie ludzi czy też krainie luster, ciężko powiedzieć ile czasu to trwało - może było to kilka dni, może kilka tygodni - ale w tym czasie zyskała bardzo duży mocy. Stała niemal zupełnie niezależna od swej twórczyni. I dzięki temu w te ostatnią noc była w stanie przekroczyć granicę Krainy Snów.
  Pewnego dnia stan Alice gwałtownie się pogorszył i zapadła ona w śpiączkę. Trwała w tym stanie kilka dni, jednak cały czas traciła siły życiowe. Natomiast Otome zyskała jeszcze więcej mocy niż kiedykolwiek. Pewnej nocy Alice przebudziła się, była jednak tak słaba że nie mogła się poruszyć czy choćby przemówić. Czuła jak życie umyka z jej ciała i wiedziała że to ostatnie chwile jej życia. W jej pokoju nie było nikogo, gdyż jej rodzina wróciła już do domu. Dziewczyna nie chciała jednak umrzeć w samotności. Jej ostatnim, niezwykle silnym pragnieniem było zobaczyć "dzieło", któremu poświęciła ostatnie tygodnie swojego życia. I w ten sposób Otome zmaterializowała się w świecie ludzi, w szpitalnej sali. Spojrzała na leżącą na łóżku bladą, wychudzoną dziewczynę, która nagle poruszyła palcami. Otome chwyciła jej dłoń i spojrzała w oczy. Dziewczyna łóżku uśmiechnęła się i w tym momencie po raz ostatni zabiło jej serce. Zjawa jeszcze przez chwilę wpatrywała się w swego twórcę, po czym wzięła leżący na stoliku zeszyt z długopisem i zwyczajnie opuściła salę.
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1342
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 01:26   

  Miejsce zamieszkania
  W momencie tworzenia KP twoja postać właściwie nie istnieje. Jeżeli twoja postać powstała w świecie ludzi i zapewne jeszcze ani razu nie była w KL to po prostu wpisujesz ŚL.

  Moce
  Cytat:
  przechodzić przechodzi
  <- Tutaj wkradł się mały błąd.

  Czas działania pierwszej mocy 3 posty i 4 posty odpoczynku.

  Drugą moc musisz zmienić, w obecnej formie jej nie zaakceptujemy.

  Umiejętności
  Nie jest szybsza od większości istot, szybkość i zwinność należy oddzielić na 2 umiejętności. Nie potrafi się nauczyć wszystkiego po tym jak raz zobaczy jak ktoś, coś robi. Może być pojętna, ale zdanie należy przeredagować.

  Charakter
  Musisz go rozpisać.

  Wygląd
  Skąd twoja postać wzięła soczewki?
  Cytat:

  bo onich
  - Tu jest błąd.

  Cytat:
  Akito jednak różniła się od nich, ponieważ była świadoma i mogła działać wedle własnej woli. Pod tym względem była podobna do tych pierwszych istot,
  - Kto taki?

  Cytat:
  Otone także to zauważyła.
  - Literówka. Ogólnie przeczytaj uważnie i popraw literówki. Do tego Krainę Luster i Świat Ludzi napisz z dużej.

  Końcówka jest ... odrobinę dziwna. Mamy tutaj dziewczynkę, która umiera w szpitalu, gdzie jest pod ciągłą opieką, a w jej pokoju pojawia się i wychodzi z niego przez nikogo niezauważona senna zjawa? Ten fragment wymaga jednak dopracowania.
  _________________

  *****
     Dzieło Sztuki: Abstrakcja

  Godność: Otome Bloodworth
  Wiek: Wizualnie ok. 16 lat
  Rasa: Senna Zjawa
  Nie lubi: Cieni
  Wzrost / waga: 160 cm i 50kg
  Aktualny ubiór: Spódniczka, zakolanówki, koszula, płaszcz, buty wszystko w ciemnych barwach, oraz czerwony szalik.
  Znaki szczególne: Zmieniające kolor i kształt oczy.
  Zawód: Brak
  Pan / Sługa: Brak
  Pod ręką: Dwa zeszyty do rysowania, długopis,
  Broń: Paznokcie?
  Bestia: Chciałbym ._.
  Dołączył: 02 Wrz 2015
  Posty: 199
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 10:17   

  - Literówki poprawione.
  - Miejsce zamieszkania poprawione.
  - Umiejętności: Pojętność - napisałem przecież że musi potrenować, to nie tak że zobaczy i już od razu to potrafi perfekcyjnie. Ale dobra, poprawiłem.
  Szybkość i zwinność - jakoś inni użytkownicy mają to jako jedną umiejętność, więc czemu ja nie mogę? Na razie zmniejszyłem poziom szybkości.
  - Akito to było pierwsze dla tej postaci, potem zmieniałem wszędzie i widocznie przeoczyłem jedno miejsce.
  - Z tymi soczewkami to wyjechałem trochę w przyszłość, zamierzam je zdobyć na fabule, więc chciałem żeby to już było zaznaczone w KP. Ale dobra, usunąłem.
  - Charakter rozpiszę jak tylko wpadnę na jakiś pomysł.
  - Końcówka: była pod stałą opieką ale nie tak że ktoś nad nią stał 24/7. No i mamy środek nocy, a Otome ma w końcu moc przenikania przez ściany (eteryczność) więc nie widzę problemu.
  - Pierwszą moc poprawiłem.
  - Nie wiem co mam zmienić w drugiej mocy. I tak już dałem dużo osłabień i warunków. Możesz powiedzieć co konkretnie jest w niej takiego złego?
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1342
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 17:02   

  Druga moc, co należy zmienić:
  Cytat:

  Skradziona moc posiada dokładnie te same słabe i mocne strony jak oryginał, a Otome może jej używać z niemal taką samą wprawą jak jej właściciel.
  <- Nie ma możliwości, żebyś potrafił się nią posługiwać dokładnie tak dobrze jak właściciel. Zawsze będzie większe ryzyko, że moc Cię zawiedzie.

  Moc może być używana tylko jednorazowo po skopiowaniu. Więc po użyciu jej przez odpowiednią ilość postów tracisz ją, pomimo nieskopiowania innej. Jeżeli skopiujesz, to tracisz moc zawsze.

  Tak jak pisałeś możesz skopiować tylko moc, o której istnieniu wiesz. To przeciwnik musi pierwszy użyć mocy.

  Czekam jeszcze aż rozpiszesz charakter.
  _________________

  *****
     Dzieło Sztuki: Abstrakcja

  Godność: Otome Bloodworth
  Wiek: Wizualnie ok. 16 lat
  Rasa: Senna Zjawa
  Nie lubi: Cieni
  Wzrost / waga: 160 cm i 50kg
  Aktualny ubiór: Spódniczka, zakolanówki, koszula, płaszcz, buty wszystko w ciemnych barwach, oraz czerwony szalik.
  Znaki szczególne: Zmieniające kolor i kształt oczy.
  Zawód: Brak
  Pan / Sługa: Brak
  Pod ręką: Dwa zeszyty do rysowania, długopis,
  Broń: Paznokcie?
  Bestia: Chciałbym ._.
  Dołączył: 02 Wrz 2015
  Posty: 199
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 17:46   

  I dlatego napisałem "niemal". Oczywiście, że nie będę używał w stu procentach tak dobrze jak jej właściciel.

  "Moc może być używana tylko jednorazowo po skopiowaniu. Więc po użyciu jej przez odpowiednią ilość postów tracisz ją, pomimo nieskopiowania innej. Jeżeli skopiujesz, to tracisz moc zawsze. "

  W takim razie cofamy się do mojego pierwotnego pomysłu na tę moc. Z tym, że w tamtym pomyśle moja moc polegała nie na kopiowaniu ale na kradzieży - to znaczy że przez te np. trzy posty kiedy ja używam mocy jej pierwotny właściciel nie może tego zrobić. Co o tym myślisz?

  EDIT:
  Charakter ładnie rozpisany.
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1342
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 18:55   

  O ile na kopiowanie komuś mocy mogę się zgodzić, to jej kradzież, a tym samym blokowanie możliwości jej używania, a DO TEGO używanie tej mocy nie przejdzie. Byłoby to połączeni dwóch silnych mocy w jednej.
  _________________

  *****
     Dzieło Sztuki: Abstrakcja

  Godność: Otome Bloodworth
  Wiek: Wizualnie ok. 16 lat
  Rasa: Senna Zjawa
  Nie lubi: Cieni
  Wzrost / waga: 160 cm i 50kg
  Aktualny ubiór: Spódniczka, zakolanówki, koszula, płaszcz, buty wszystko w ciemnych barwach, oraz czerwony szalik.
  Znaki szczególne: Zmieniające kolor i kształt oczy.
  Zawód: Brak
  Pan / Sługa: Brak
  Pod ręką: Dwa zeszyty do rysowania, długopis,
  Broń: Paznokcie?
  Bestia: Chciałbym ._.
  Dołączył: 02 Wrz 2015
  Posty: 199
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 19:46   

  No dobra, zmieniłem tak jak chciałeś.
  _________________
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1342
  Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 21:25   

  Akcept.
  _________________

  *****
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9