• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak


 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer! Dokładne informacje na fanpege'u Spectrofobii lub forumowym Discordzie (odnośniki po prawej)!  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Szykujcie się na słodkie Walentynki i Dziewannę!

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka » Jocelyn D' Voir
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Trucicielka Serc

  Godność: Jocelyn D'Voir
  Wiek: 22 lata
  Rasa: Opętaniec
  Lubi: Spokój, bawarke, kapeluszników
  Nie lubi: Węży, Rona i Słodkiego
  Wzrost / waga: 176/ 49
  Aktualny ubiór: https://imgur.com/a/IVLdD
  Znaki szczególne: bursztynowe oczy, tatuaz feniksa na całych plecach
  Zawód: Najemnik
  Pod ręką: Sakwa z pieniędzmi, pare zwoi pergaminu, pióro, katana, sztylet
  Broń: Katana, sztylet,
  Bestia: Rajski Ptak- Samael
  Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus
  Stan zdrowia: Ranna na umyśle, niedożywiona
  Dołączyła: 27 Maj 2016
  Posty: 370
  Wysłany: 28 Maj 2016, 22:18   Jocelyn D' Voir

  Imię:
  Jocelyn

  Nazwisko:
  D' Voir

  Wiek:
  22 lata

  Rasa:
  Opętaniec

  Ranga:
  Trucicielka Serc

  Miejsce zamieszkania:
  Kraina Luster


  Moce:

  1. Hipnoza Kolorami skrzydeł- (działa 3 posty, potem 2 posty przerwy; obejmuje maksymalnie 2 osoby na raz)

  2. Rozproszenie– By ją aktywować Jocelyn musi wypuścić swoją katanę, pionowo ostrzem w dół. Klinga zatapia się w podłożu by po chwili pojawić się w formie tysiąca smukłych ostrzy wielkości płatków drobnego kwiatu (np. kwiaty jabłoni). Ostrza układają się w duże nieregularne masy które są kontrolowane ruchem rąk Jocelyn. Ostrza mogą służyć zarówno w ofensywie jak i defensywie. Rany odniesione przez nie są dość płytkie i nie wyrządzą większej szkody póki przeciwnik nie zostanie zaatakowany całą masą. Ta masa nie porusza się tez z niewiadomo jaka szybkością która nie pozwala jej uniknac. Jeśli nie jest sie ospalym niedźwiedziem to uniki są jak najbardziej możliwe. Moc działa dwa posty po czym 3 posty przerwy. Moc działa na odległość 100m.

  3. Regeneracja– Joce dzięki tej mocy jest w stanie wyleczyć u siebie rany. Nie zregeneruje sobie pękniętej śledziony czy złamanej kości bądź skrzydła ale np. wstrząśnienie mózgu czy jakieś cięcia, rany kłute które nie uszkodziły narządów bądź stłuczenia już tak. Regeneracjia trwa od 1 do 3 postów w zależności od ciężkości urazu. By jej użyć ponownie musi odczekać 3 posty.


  Umiejętności:

  1. Szermierka- Jocelyn potrafi posługiwać się bardzo dobrze kataną, jak i nożami. Jej rodzice kładli duży nacisk, na to by ich córa była wszechstronnie uzdolniona. Nie jest to mistrzowski poziom jednak na tyle zadowalający, że wygrywała liczne zawody.

  2. Żeglarstwo - Joce rok po przejściu na drugą stronę lustra poznała pewnego żeglarza podczas pobytu w SO. Ten zgodził się ją nauczać wszystkiego o żegludze tak bardzo różnej od tej w Świecie Ludzi. Dzięki temu Joce umie sterować podniebnym statkiem i zna się prawie mistrzowsko na żeglarstwie.

  3. Zwinność-Joce może nie imponuje muskulaturą, ale jest za to naprawdę zwinna. Nie ma budynku, na który by nie potrafiła się wdrapać. Zwinność od zawsze pomagała jej w szermierce. Potrafiła się poruszać znacznie szybciej od przeciwników, jak i reagowała na ataki znacznie prędzej.


  Charakter:
  Francuzka przez pewne wydarzenia w swojej historii ucierpiała na psychice. Albowiem wytworzyła się u niej osobowość mnoga. Trzy różne osobowości w jednym ciele. Główna osobowość Jocelyn przez takie, a nie inne doświadczenia w swoim dosyć krótkim życiu jest trochę aspołeczna. Unika ludzi i zawierania trwalszych i bardziej znaczących znajomości, mimo iż w głębi serca bardzo by tego chciała. Po to, by zniechęcić do siebie ludzi jest chłodna w obejściu i ogólnie małomówna. Rzadko kiedy ukazuje swoje prawdziwe emocje no może z wyjątkiem sytuacjach nerwowych. Jest pamiętliwa, ale też inteligentna. Dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że nie wygląda najgorzej. Przez odpowiednie wychowanie jest bardzo opanowana i trudno wytrącić ją z równowagi, aczkolwiek miewa nagłe napady złości, nad którymi nie umie do końca zapanować. Zawsze dwa razy zastanawia się nad tym, co zamierza powiedzieć. Jest osobą która potrafi manipulować otoczeniem. Nie jest narwana ani zbyt impulsywna czy też spontaniczna. Woli mieć wszystko jasno poukładane. Nie znosi niedopowiedzeń i plotek. Nie należy do delikatnych kobiet. Zawsze robi wszystko dokładnie i precyzyjnie. Rzadko się uśmiecha i bywa uparta jak przysłowiowy osioł. Nie unika walk, ponieważ je lubi, nie porywa się jednak z motyka na słońce i gdy widzi, że sprawa jest przegrana, ulatnia się nie dając szansy przeciwnikowi na jej wytropienie.
  Druga osobowość jest trochę przeciwieństwem pierwszej. Kokietka która uwielbia zwodzić zarówno mężczyzn jak i kobiety. Ma słabość do alkoholu i imprezowania. Jest trochę nietolerancyjna, nie skromna i złośliwa. Lubi się podobać, lubi być adorowana. Gadatliwa, niedbała i energiczna. Sprytnie znajduje wyjście z każdej sytuacji. Jak zaczyna się robić gorąco zamiast podejmować walkę, raczej ulatnia się. Jest impulsywna, i kocha ryzyko. Potrafi grać słodką i niewinną tylko po to by wzbudzić zaufanie danej osoby a następnie zrujnować jej życie. Bawi ją taka gra. Uwielbia seksowne i urocze rzeczy. Co poniektórzy z jej licznych partnerów uważają że można ją posądzać o nimfomanie.
  No i trzecie ''Ja'' Jocelyn. Można nazwać je najgorszym. Ponura i brutalna. Zawsze mówi co myśli nie zważając na uczucia innych. Wiecznie szuka pretekstu do walki która ją po prostu kręci. Uwielbia zadawać ból innym. Nie znosi niczego co jest dziewczęce. Jest aseksualna a widząc pary zakochanych ma ochotę roztrzaskać im czaszki o bruk. Jej problemem jest to że nie potrafi zrozumieć zachowań ludzkich, więc można ją nazwać socjopatką. Ma słabość do...kotów. Tak. Ona, zła pani co się znęca nad wszystkimi, widząc kociaka robi się milutka. Wbrew temu co można sądzić, jest wolna od nałogów i lubi słodkości. Co najlepsze, ta osobowość ma lęk wysokości i boi się latać. Pamietliwa i mściwa, uważa cały świat za swojego wroga.


  Wygląd zewnętrzny:
  Jocelyn ma ponad 170 cm wzrostu i jest lekką kobietką. Ma jasną karnację i kobiece krągłości. Migdałowe oczy w kolorze bursztynu. Ładne krągłe usta i mały lekko zadarty nos. Czarne krótkie do ramion, lekko kręcące się włosy, wąskie ramiona i szczupłą szyje. Zazwyczaj nosi krótkie sukienki i do tego marynarki. Lubi złote zdobienia i buty na wysokim obcasie. W talii zawsze jest przepasana skórzanym pasem od pochwy swojej katany. Jej skrzydła mienią się wieloma ciemnymi barwami. Od granatowego, przez naprawdę ciemny bordowy a na smolistej czerni kończąc, z wyglądu przypominając kształtem anielskie skrzydła. Są naprawdę spore, ale przede wszystkim piękne. Gdy pada na nie światło można odnieść wrażenie że są pokryte diamentowym pyłem, dzięki czemu lśnią masą barw.


  Historia:

  http://spectrofobia.cba.p...p?p=59009#59009
  _________________
     Nocny Muzykant

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
  Godność: Marionette
  Wiek: 22
  Rasa: Kotek z Czarnobyla
  Lubi: Dobrą herbatkę *-*
  Wzrost / waga: 167/45
  Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
  Znaki szczególne: dwa lwie ogony
  Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
  Broń: Sztylet
  Bestia: Innocenza (Luna)
  Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
  SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
  Dołączyła: 30 Maj 2015
  Posty: 806
  Wysłany: 29 Maj 2016, 19:34   

  Moce:
  2. Po teleportacji powinnaś odczekać 2 posty.

  Historia:

  Skąd Joce wiedziała, które lustro prowadzi do KL? Jak długo się tam znajdowała?
  Pamiętaj, że jeśli wróciła do domu to musiała jakoś ukryć skrzydła. W końcu MORIA nie śpi i czuwa. Kapelusznika mogą jeszcze przeoczyć (w końcu wygląda jak zwykły człowiek) jednak Opętańca trudno przeoczyć.
  Proszę sprecyzuj to.

  Ogólnie:
  Uważaj na przecinki, ponieważ bardzo dużo ich tutaj brakuje.

  KP do poprawy.
  _________________

     Trucicielka Serc

  Godność: Jocelyn D'Voir
  Wiek: 22 lata
  Rasa: Opętaniec
  Lubi: Spokój, bawarke, kapeluszników
  Nie lubi: Węży, Rona i Słodkiego
  Wzrost / waga: 176/ 49
  Aktualny ubiór: https://imgur.com/a/IVLdD
  Znaki szczególne: bursztynowe oczy, tatuaz feniksa na całych plecach
  Zawód: Najemnik
  Pod ręką: Sakwa z pieniędzmi, pare zwoi pergaminu, pióro, katana, sztylet
  Broń: Katana, sztylet,
  Bestia: Rajski Ptak- Samael
  Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus
  Stan zdrowia: Ranna na umyśle, niedożywiona
  Dołączyła: 27 Maj 2016
  Posty: 370
  Wysłany: 30 Maj 2016, 07:16   

  Moce:
  Poprawione

  Historia:
  Poprawione, a co do tego skąd wiedziała które przejście wybrać. W tekście jasno jest napisane że chłopak wyjaśnił jej co i jak...

  Ogólnie:
  Przecinki powstawiane.
  _________________
     Nocny Muzykant

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
  Godność: Marionette
  Wiek: 22
  Rasa: Kotek z Czarnobyla
  Lubi: Dobrą herbatkę *-*
  Wzrost / waga: 167/45
  Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
  Znaki szczególne: dwa lwie ogony
  Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
  Broń: Sztylet
  Bestia: Innocenza (Luna)
  Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
  SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
  Dołączyła: 30 Maj 2015
  Posty: 806
  Wysłany: 30 Maj 2016, 10:52   

  ojoj....wyyybacz o.o zdarza mi się coś takiego przeoczyć.

  AKCEPT!


  W imieniu administracji życzę miłej zabawy po drugiej stronie lustra.
  _________________

     Trucicielka Serc

  Godność: Jocelyn D'Voir
  Wiek: 22 lata
  Rasa: Opętaniec
  Lubi: Spokój, bawarke, kapeluszników
  Nie lubi: Węży, Rona i Słodkiego
  Wzrost / waga: 176/ 49
  Aktualny ubiór: https://imgur.com/a/IVLdD
  Znaki szczególne: bursztynowe oczy, tatuaz feniksa na całych plecach
  Zawód: Najemnik
  Pod ręką: Sakwa z pieniędzmi, pare zwoi pergaminu, pióro, katana, sztylet
  Broń: Katana, sztylet,
  Bestia: Rajski Ptak- Samael
  Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus
  Stan zdrowia: Ranna na umyśle, niedożywiona
  Dołączyła: 27 Maj 2016
  Posty: 370
  Wysłany: 31 Styczeń 2017, 17:04   

  Kp edytowana.
  Rozszerzona historia, charakter, moce edytowane

  Plosem o ponowne sprawdzenie :3
  _________________
     Nocny Muzykant

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
  Godność: Marionette
  Wiek: 22
  Rasa: Kotek z Czarnobyla
  Lubi: Dobrą herbatkę *-*
  Wzrost / waga: 167/45
  Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
  Znaki szczególne: dwa lwie ogony
  Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
  Broń: Sztylet
  Bestia: Innocenza (Luna)
  Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
  SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
  Dołączyła: 30 Maj 2015
  Posty: 806
  Wysłany: 31 Styczeń 2017, 19:44   

  Ok Akcept

  Powodzenia!
  _________________

  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9