• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Informacje & Zapisy » Nabór na MG.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 4 Lipiec 2014, 19:48     

      Przyjęta na okres próbny. ;) Gratulacje!
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Cedrik
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 29 Sierpień 2015, 23:25     

    Po tak długim czasie nieobecności, swoje miano mógłbym określić jako świeżaka, jednak czuję potrzebę zgłoszenia się na Mistrza Gry. Jestem na forum od jego narodzin. Powracając raz po krótkich nieobecnościach, a raz trwających takich kilka lat.
    Dlaczego nadawał bym się na to stanowisko? Mogę tylko udawać i opisywać swoje zalety, ale wtedy brakło by mi najważniejszego - bezstronności.
    Aktualnie posiadam dużo czasu, wiele pomysłów na fabułę i swój unikalny system rozstrzygnięcia nielogicznych sytuacji.
    Popełniam błędy ortograficzne, jednak staram się by moje posty były jak najlepszej jakości. Na konstruktywną krytykę reaguję pozytywnie i jestem otwarty na ciekawe propozycje.
    Gdybym dostał się na okres próbny, deklaruję na forum publicznym poprowadzenie trzech misji, od tak dla sprawdzenia moich umiejętności!
    Co do doświadczenia:
    -Poprowadzenie kilku misji na Another Day.
    -Duży fabularny wkład w VampireKnighte.
    -Pomoc w prowadzeniu niektórych wydarzeń na Herbii, w roli konsultanta MG.
    -Kilkanaście sesji czatowych i stołowych.
    Ps. Wciąż nie mam "ziet " kochani. <:
     



    Upiorny Arystokrata

    Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
    Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
    Wzrost / waga: 178 / 70
    Aktualny ubiór: .
    Znaki szczególne: Tykowość
    Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
    Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
    Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
    SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 1341
    Wysłany: 31 Sierpień 2015, 02:59     

    Administracja wraz ze mną, jako przedstawicielem Mistrzów Gry przedyskutowała bardzo uważnie kandydaturę Cedrika na nowego Mistrza Gry.

    Wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim fakty, o których wspomniano w samym zgłoszeniu. Jako przeważające należy uznać powtarzające się nieobecności na forum.

    Nie wątpimy w duże doświadczenie gracza, w tym także doświadczenie jako Mistrz Gry. Nie uważamy też, by popełnianie błędów wykluczało, zdarza się najlepszym - choć wspominanie o tym w zgłoszeniu na Mistrza Gry było raczej mało zgrabnym posunięciem.

    Niezwykle niepokojąca jest jednak możliwość uwikłania graczy w misje/eventy/polowania, a następnie zniknięcie. Nie tylko blokuje to graczy, ale także przysparza problemów innym Mistrzom Gry. W końcu nie można zostawić gracza w połowie polowania i powiedzieć mu, że nie dostanie bestii, bo prowadzący zniknął. Oznacza to, że inny MG, który nie zna planu poprzedniego, musi przejąć prowadzenie misji/eventu/polowania.

    Dlatego na razie odrzucamy zgłoszenie, aż do czasu, gdy nabierzemy pewności co do pozostania Cedrika na forum.
    _________________

    *****
    Doll
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Kwiecień 2016, 18:38     

    A ja siem zgłoszem, a co! Jestem osobą bardzo kreatywną i mam setki pomysłów. W tym święcie czuje się jak ryba w wodzie. Ponadto jestem osobą bezstronną oraz bezkonfliktową. Błędy czasami mi się zdarzają, w końcu nikt nie jest idealny. Pracuje jednak nad tym, aby było ich jak najmniej. Czasu mam dużo a na forum bywam niemal codziennie. Ponadto mam już nie małe doświadczenie. Jedno własne forum pbf i jedno stanowisko Mg na innym forum. Poza tym także kilka przeprowadzonych przez mnie krótszych sesji w grupce znajomych. Ponadto byłam świetnym Mg/MG w D&D jeśli ma to jakieś znaczenie xD Posty postaram pisać dłuższe i lepsze. Mam więc nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury ^^
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 2 Maj 2016, 17:59     

    Doll, oficjalnie przyjmujemy Cię na stanowisko Mistrza Gry! :) Póki co na okres próbny.
    Prześlij mi na PW swój wybrany kolor, którym będziesz pisać posty jako MG (tutaj znajdziesz spis zajętych kolorów). W razie jakichkolwiek pytań, nie krępuj się pisać do mnie i głównego MG Aarona.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Sapphire
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Listopad 2016, 16:24     

    Yo! Minęło już trochę czasu odkąd pojawiłam się na forum i mimo iż póki co bywałam nie aż tak mega często to czuję się gotowa na zgłoszenie tutaj (i nie tylko).
    A więc jestem osobą przede wszystkim sprawiedliwą, uwzględniającą w pisaniu każdy szczegół. Moją specjalnością jest pisanie walk w szczególności (czy też sędziowanie), no po prostu to uwielbiam. Wolę prowadzić prywatne questy, gdzie jest tylko jeden gracz, chociaż grupowe też nie idą mi jakoś źle. Znam się na tej robocie, mam kilkuletnie doświadczenie aczkolwiek dokładnej ilości lat nie podam ... no tak z 4 lata i w górę. Posty też poprawne piszę i raczej niczego nie ułatwiam ;3
    Tak więc teraz zostaje tylko 2-3 tygodnie do końca mojej średniej aktywności, a potem mogę wchodzić codziennie, póki nie będzie egzaminów zawodowych w szkole w nowym roku w czerwcu!
     



    Upiorny Arystokrata

    Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
    Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
    Wzrost / waga: 178 / 70
    Aktualny ubiór: .
    Znaki szczególne: Tykowość
    Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
    Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
    Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
    SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 1341
    Wysłany: 2 Styczeń 2017, 17:51     

    Przyjmujemy Cię na okres próbny. : )
    _________________

    *****
    Śpioch
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Wrzesień 2017, 14:38     

    Jako, że nie mogę znaleźć MG dla mojej własnej postaci, zgłaszam się, by uchronić przed posuchą innych. Czy jest piękniejsza motywacja niż altruizm?
     



    Upiorny Arystokrata

    Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
    Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
    Wzrost / waga: 178 / 70
    Aktualny ubiór: .
    Znaki szczególne: Tykowość
    Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
    Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
    Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
    SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 1341
    Wysłany: 8 Wrzesień 2017, 17:23     

    Zostajesz przyjęty na okres próbny : )
    _________________

    *****
     



    Krwiopijca

    Godność: Rosemary
    Wiek: w sumie prawie 90
    Rasa: Senna Zjawa
    Lubi: Przemoc
    Nie lubi: kotów, słodyczy i kawy
    Wzrost / waga: 176/65
    Aktualny ubiór: Event:https: //imgur.com/a/Kh5YN Fabuła: https://imgur.com/a/pBRDK8L
    Znaki szczególne: Elektryzujaco niebieskie oczy(źrenica i tęczówka w tym samym kolorze), charakterek
    Zawód: Najemnik/tancerka pole dance
    Pod ręką: glock, dwa sztylety, buteleczka z chloroformem, sakiewka z pieniędzmi
    Broń: wiatrówka, dwie maczety, Glock-17
    Bestia: Dziwotwór- Pączuś
    Stan zdrowia: Zdrowa
    SPECJALNE: Mistrz Gry (okres próbny)
    Dołączyła: 31 Sie 2016
    Posty: 235
    Wysłany: 23 Wrzesień 2017, 22:14     

    Zgłaszam się i ja. Przymierzam sie do tego od jakiegoś roku.
    A więc jestem w stanie dawać częste posty. Nie mam doświadczenia ale aktywnie się udzielam i mam nadzieje trochę urozmaicić rozgrywkę graczy. :)
    _________________
     



    Upiorny Arystokrata

    Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
    Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
    Wzrost / waga: 178 / 70
    Aktualny ubiór: .
    Znaki szczególne: Tykowość
    Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
    Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
    Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
    SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 1341
    Wysłany: 23 Wrzesień 2017, 22:25     

    Zostajesz przyjęta na okres próbny : )
    _________________

    *****




    Zatrute Jabłko

    Godność: Bane
    Lubi: Alkohol.
    Wzrost / waga: 190 cm /83 kg
    Aktualny ubiór: http://imgur.com/NFU9rBd + skórzane, brązowe rękawiczki.
    Znaki szczególne: Nietypowe oczy, białe włosy, szarawy odcień skóry, potrójna szrama przechodząca przez prawe oko, blizna na szyi.
    Zawód: Chirurg // Ordynator Nadmijdupa, Moczymorda, Furfant i Zbereźnik
    Pan / Sługa: Kurator: Jasiek Sebek.
    Pod ręką: Klucze do mieszkania, klucze do Kliniki, pieniądze.
    Nagrody: Animicus, Prezentełko, Kula Pomocna, Tęczowa Różdżka, Bursztynowy Kompas
    SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Mistrz Gry
    Dołączył: 07 Lip 2016
    Posty: 640
    Ostrzeżeń:
     1/3/3
    Wysłany: 6 Listopad 2017, 21:45     

    Nadszedł czas by i moje zgłoszenie się tutaj pojawiło!

    Na forum jestem dość znany. Piszę poprawne, długie posty a co najważniejsze, mam otwarty umysł i nieskończone pokłady pomysłów. Moja wyobraźnia jest bujna co pozwoli mi na wymyślanie przeróżnych misji.
    Jestem już po studiach więc mam więcej czasu na posty. A przynajmniej do czasu kiedy nie znajdę pracy chociaż wydaje mi się, że i wtedy dam radę.
    Staż na forum mam dość długi, gracze poznali już mój sposób prowadzenia akcji na fabule. Znają też mój język i z tego co wiem, jak na razie nikt nie zgłaszał żadnych obiekcji co do naszych fabularnych spotkań ;)

    ZGŁASZAM SIĘ WIĘC NA MISTRZA GRY!
    _________________




    Krwiopijca

    Godność: Aristide Solictuarve
    Wiek: Tak w przybliżeniu pięćset lat
    Rasa: Senna zjawa
    Lubi: Ładne rzeczy (Bardzo względne)
    Nie lubi: Tłumów (Bezwzględne)
    Wzrost / waga: Różny / Tak samo
    Aktualny ubiór: Brak
    Znaki szczególne: Brak
    Pod ręką: niiiic
    Nagrody: Umbraculum
    Dołączył: 27 Lis 2011
    Posty: 90
    Wysłany: 10 Listopad 2017, 22:13     

    Zostajesz przyjęta na okres próbny : )




    Parasolnik

    Godność: Alissa Astra
    Wiek: 25 wiosen
    Rasa: Kapelusznik
    Lubi: Książki, lody, likiery, królika
    Nie lubi: Protekcjonalnych dupków
    Wzrost / waga: 151,5 cm, 154 cm w butach i jakieś 160 w kapeluszu. Waży ca 7,5 kamienia
    Aktualny ubiór: Wysokie szare buty na obcasie. https://i.pinimg.com/564x/96/4d/63/964d63d9efb890f0160c4e3ef329fe30.jpg Lazurowe pończochy z granatowym wykończeniem. Nieodłączny kapelusz - marengo z purpurową wstążką i parasol - biały z karminowymi akcentami i osobliwą palisandrową rękojeścią. Misja: Szmaragdowo zielony cheongsam ze smoczym wzroem; szmaragdowo zielone, długie rękawiczki wpadające leciutko w bursztynową pomarańcz przy ramionach; zielona smocza półmaska oraz proste czarne buckiki na płaskim obcasie.
    Znaki szczególne: heterochromia
    Pod ręką: Złoto i srebro do płacenia; bibeloty i
    Broń: Rapier w parasolu, sztylet trójzębny przy pasie i sztylet w bucie
    Nagrody: Kosmata Brosza
    Stan zdrowia: Częściowo zagojone i porządnie opatrzone rozorane udo.
    SPECJALNE: Mistrz Gry (okres próbny)
    Dołączył: 16 Lis 2017
    Posty: 242
    Wysłany: 30 Styczeń 2018, 23:31     

    Zgłaszam się. MG nigdy za dużo, bo każdy by chciał mieć swojego, a ludzie mają też swoje życie.
    Doświadczenie w byciu MG minimalne, ale z RPGami jako takimi już przyzwoite. Ostrzegam, że karzę bezlitośnie idiotyczne zachowania postaci - drażnienie lwa to nie jest dobry pomysł nawet jeśli jest na łańcuchu.
    _________________
     



    Nocny Muzykant

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
    Godność: Marionette
    Wiek: 22
    Rasa: Kotek z Czarnobyla
    Lubi: Dobrą herbatkę *-*
    Wzrost / waga: 167/45
    Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
    Znaki szczególne: dwa lwie ogony
    Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
    Broń: Sztylet
    Bestia: Innocenza (Luna)
    Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
    SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
    Dołączyła: 30 Maj 2015
    Posty: 805
    Wysłany: 2 Luty 2018, 16:19     

    Zostanie Ci przydzielona krótka misja do poprowadzenia, po której zostanie zadecydowane czy zostaniesz przyjęty na okres próbny.
    _________________

    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 9