• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » SpectroFM » SpectroFM audycja pierwsza. "Rocznica Forum."
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość




    Mieszkaniec Szkarłatnej Otchłani

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Czarna Róża
    Godność: Madeline Dark Wind.
    Wiek: 18-20.
    Rasa: Cień - rzecz jasna.~ x3
    Wzrost / waga: 163 /
    Aktualny ubiór: Sukienka balowa- czarna, maska, wysokie buty.
    Znaki szczególne: Ona jet cała szczagólna.~ x3
    Pan / Sługa: Sob? w?ada? nie da. x3 | Ci?gutek do spraw specjalnych. x3 Maskotka Noah.
    Pod ręką: Tencio, kosa, bandaże, czarna torebka z potrzebnymi rzeczami i... nutka tajemnicy, czyli maska.~ x3
    Stan zdrowia: Głęboka rana w nodze zrobiona paznokciami.
    SPECJALNE: Główny spiker w SpectroFM | Miss Spectrofobii 2011
    Dołączył: 01 Gru 2010
    Posty: 545
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 16:55   SpectroFM audycja pierwsza. "Rocznica Forum."

      Hej, hej, Kochaśki.~
    Mamy dla Was małą niespodziankę, kolejną rocznicową. Jest to „audycja” naszego „radia” SpectroFM.~ Raz na jakiś czas będą tu umieszczane różne takie twory. Jeżeli jesteście chętni, to dawajcie znać. A oto i pierwsza audycja:

    Przepraszam za niektóre błędy i za to, ze czasem mówię nijak, ale nagrywałam to na kilka rzutów, a ostatnio nie dosypiam i było ciężko wszystko ogarnąć. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. c: Wasze zdanie możecie wyrazić w tym temacie. Jeśli chcecie się przyłączyć do tworzenia audycji, dajcie mi znać na PW, gg (6536480), albo też na maila (bunebake1@wp.pl). Pamiętajcie, że jeśli piszecie gdzie indziej niż na PW, to będę wdzięczna za przedstawienie się na początku, bo zwykle nie odpowiadam, jeśli nie wiem kto pisze.

    PS. Przepraszamy za jednodniowe opóźnienie.




    Przytulanka

    Godność: Abdio
    Wiek: Duuuużo, to znaczy nie dużo właściwie...
    Rasa: Dachowiec
    Wzrost / waga: 165 i waga odpowiednia do wzrostu
    Aktualny ubiór: *
    Bestia: Reille
    Nagrody: Bezdenna Sakwa, Czarodziejska Wstęga
    Dołączył: 05 Sty 2011
    Posty: 73
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 19:11   

    Komentarz! Komentarz! Wszystko ładnie i pięknie poza tym, że Zuzu strasznie cicho mówiła i później jak jej słuchałem to przy piosence raz spadłem z krzesła... No ale nic mi się nie stało więc było dobrze! Oczywiście fragmentu ze sobą nie słuchałem, zatem stwierdzam, że były tam śliczne głosy, chociaż się ze mną ich właścicielki nie zgodzą... Jednak i tak.

    Oczywiście nie pamiętam już jakie tam były piosenki, ale przynajmniej je rozumiałem *.* To jest ważne bo co z tego jak coś ładnego brzęczy w słuchawkach jak nie wiadomo co to takiego jest?
    _________________
    Loire
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 19:20   

    To teraz ja zmienię się w monotematyczne dziecko.

    Wszystko super, totalnie, chociaż zgodzę się z panem powyżej - ze dwa razy podkręciłam do maksimum i aż się zdziwiłam, że rodzice nie wpadli mi do pokoju. A tak to podziwiam~! Zostało mi jeszcze jakieś pół godziny słuchania, ale już z niecierpliwością czekam na następną audycję.




    Maleficar

    Godność: Vamoose F. Kalkstein
    Wiek: 31
    Rasa: Lisz (nieumarły)
    Wzrost / waga: 188 /
    Aktualny ubiór: ciemnoszare spodnie i jaśniejszy sweter z kołnierzem zapinanym na kilka guzików ; ciemnogranatowa kurtka ze stójką stylizowana na mundur ; te same co zawsze, eleganckie skórzane półbuty ; włosy swobodnie opadające do ramion
    Znaki szczególne: ma tylko jedno skrzydło, jego ciało jest w dotyku niemal zupełnie zimne, lewa dłoń aż po łokieć przysłonięta bandażem
    Pod ręką: srebrna tabakiera z ozdobnym grawerunkiem
    Stan zdrowia: brak takowych
    Dołączył: 05 Lis 2011
    Posty: 44
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 20:19   

      Pomijając już kwestie takie jak głosy poszczególnych osób, pozwolę sobie zauważyć że samo przedsięwzięcie jest rzeczą wręcz kapitalną. I jakkolwiek wybuchy entuzjazmu z mojej strony stanowią pewien precedens, to przyznam się uczciwie iż bardzo was podziwiam za wkład i inicjatywę nie tylko w tej kwestii zresztą.
      Ogólnie osoby które potrafią i wkładają serce w to, co robią, zasługują na wszelkie uznanie.
    _________________


      I long to be like you sis
      lie cold in the ground like you did
      there's room inside for two
      and I'm not grieving for you
      and as we lay in silent bliss
      I know you remember me
    Brenna
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 20:29   

    To jest po prostu cudowne! Podziwiam Was, że chciało Wam się robić coś takiego. Słuchając, chwilami miałam ochotę się roześmiać, ale po prostu super hiper mega świetne. Brakuje mi słów. xD
    CHCEMY WIĘCEJ! CHCEMY WIĘCEJ!
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 20:37   

      Darkiś, już Ci to pewnie mówiłem, ale nie zaszkodzi, jeśli powtórzę raz jeszcze – jestem z Ciebie dumny. Pomysł z forumowym radiem jest wspaniały, wykonanie również było świetne. Podziwiam, że zdeklarowałaś się urządzać takie audycje częściej, bo wiem, że musisz w to włożyć dużo czasu i pracy. Chylę czoła.
      Oleś ma też nadzieję, że jeśli uda mu się zdobyć odpowiedni sprzęt, to będzie mógł choć trochę pomóc Ci przy radyjku.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.




    Mieszkaniec Szkarłatnej Otchłani

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Czarna Róża
    Godność: Madeline Dark Wind.
    Wiek: 18-20.
    Rasa: Cień - rzecz jasna.~ x3
    Wzrost / waga: 163 /
    Aktualny ubiór: Sukienka balowa- czarna, maska, wysokie buty.
    Znaki szczególne: Ona jet cała szczagólna.~ x3
    Pan / Sługa: Sob? w?ada? nie da. x3 | Ci?gutek do spraw specjalnych. x3 Maskotka Noah.
    Pod ręką: Tencio, kosa, bandaże, czarna torebka z potrzebnymi rzeczami i... nutka tajemnicy, czyli maska.~ x3
    Stan zdrowia: Głęboka rana w nodze zrobiona paznokciami.
    SPECJALNE: Główny spiker w SpectroFM | Miss Spectrofobii 2011
    Dołączył: 01 Gru 2010
    Posty: 545
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 21:12   

      Jej, Kochani, nie spodziewałam się takiej reakcji. <3 Aż się trochu mi wzruszyło. ;x W każdym razie będzie więcej i obiecuję się, że postaram się mówić głośniej i być wyspaną jak nagrywam.~ Jest mi bardzo miło i dziękuję Wam wszystkim, nie tylko za reakcje, ale także za chęci do pomocy. Jesteście wspaniali. ;* Czekam na więcej pozytywnej krytyki i pomysłów z Waszej strony, które pomogą rozwinąć audycje. =)
    _________________


        Piękna róża zła
        Każdego kwitnie dnia
        w okrutne kolory przyodziana
        Każdy chwast co w drogę zechce pięknej róży wejść
        Aa, wkrótce zwiędnie i zamieni szybko się w jej część.

          Piękna róża zła
          Każdego kwitnie dnia
          W mordercze kolory przyodziana
          Chociaż kwiatem cudnym nasza piękna róża jest
          Aa kolce jej poranią nawet najłaskawszy gest.


      Galeryjka:


      x
    Feste
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 21:34   

      Naprawdę świetne. Dziwię się, że zdecydowaliście się tego podjąć, dla mnie to bardzo trudne z zestawieniem ze szkołą, znajomymi i tak dalej. Podpisuję się pod innymi, niezła robota, tylko Darkiś czasem mówiła tak cichutko, że trzeba było wytężać słuch, bo maksimum głosu nie starczało, a zaraz po tym huczała muzyka.
      Wspaniale to wyszło, czekam na kolejne audycje. ;3
     



    Północnica

    Organizacja MORIA: Główny Zarządca
    Godność: Cecille Clementine Tichý alias Teresa Palmer.
    Wiek: Nieznany. Wygląd sugeruje, że jest po 20-stce.
    Rasa: Uchodzi za człowieka.
    Lubi: Perfekcję. Ceni ponadprzeciętną inteligencję i profesjonalizm. Fascynują ją diamenty. Ma też słabość do zapachu ambry i frezji.
    Nie lubi: Prawdy.
    Wzrost / waga: 173 cm. / 50 kg.
    Aktualny ubiór: Kaszmirowy płaszcz, krótka sukienka z miękkiej dzianiny i matowe rajstopy. Na stopach lakierowane szpilki. Wszystko w odcieniach czerni. W uszach diamentowe kolczyki, a na nadgarstku platynowy zegarek.
    Znaki szczególne: Piegowate ramiona i dekolt.
    Zawód: Oficjalnie Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Grupy Forvax Public Health.
    Pod ręką: Torebka, a w niej portfel, dokumenty (fałszywe), jakieś pięć telefonów komórkowych, okulary od Prady, paralizator i Zoloft.
    Broń: Umysł.
    Nagrody: Maska Tysiąca Twarzy
    SPECJALNE: Mistrz Gry (uprawnienia tymczasowe)
    Dołączyła: 07 Lip 2011
    Posty: 300
    Wysłany: 26 Listopad 2011, 22:36   

    W zasadzie nie wiem, co jeszcze mogłabym dodać, a co nie zostało już wspomniane. Sam pomysł świetny, co prawda odważny, jak najbardziej nowatorski, ale podjęcie się takiego przedsięwzięcia... Dark, jestem pełna uznania. Nie pozostaje mi nic, jak tylko nagrodzić ciężką i z pewnością czasochłonną pracę wielkim plusem, o, takim właśnie : +

    Chcę od razu zaproponować i swoją pomoc, ażeby to nasza prowadząca nie musiała po nocach o bolszewikach słuchać. <3
    Soł, w razie potrzeby i w miarę możliwości chętnie pomogę. Całość podsumowuję krótko - pomysł bardzo sympatyczny, realizacja jego również, z niecierpliwością wyczekuję kolejnej audycji.
    _________________

    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Listopad 2011, 11:09   

    Czegoś takiego jeszcze nie było! Nigdzie <3. Jak deskę serów kocham. Wywiady jak najbardziej udane, wszystko było dobrze słyszalne - no oprócz głosu Darkiś, ale nie przeszkadzało mi to jakoś specjalnie. Swoją drogą Darkiś jaki Ty masz głos *.*. Twoja dykcja zniewala~. Tylko weselej troszkę, kochanie. Wasz pomysł + wykonanie + inne pierdółki = słowo, którego jeszcze nie znalazłam do opisania świetności radia. Najciekawsza sprawa jest taka, że ta godzina jakoś mi tak minęła - bez bólu o.o Nim się spostrzegłam Tyk już się "wytykował" i wywiad Loki również się skończył. Jaki wynik? CHCE WIĘCEJ @@.
    Ah i mam jeszcze taki pomysł, który pewnie już komuś tam wpadł - może, któryś z prowadzących zrobi jeden "odcinek" (doprawdy nie wiem jak to nazwać) z takimi wstawkami - za co kochamy spectro? Dla mnie jest ona jak narkotyk, który raz mnie wyniszcza, a raz wprawia w stan ekstazy. Jak odczuwają to inni? Może podoba im się atmosfera, dopracowanie, ludzie, tematyka i tym podobne - jestem potwornie ciekawa.
    Andre
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 30 Listopad 2011, 10:17   

    Audycja super. Miło spędziłem tę godzinę naprawdę :) Kiedyś na innym forum także coś takiego funkcjonowało. A teraz z innej beczki to ja przygotowałem coś dla was. :)

    http://w800.wrzuta.pl/aud...iss_in_the_dark

    I nie nie przesłyszeliście się to jest Damski głos :D Bowiem wasz Andre, to w rzeczywistości Andreśka :3
    Irmelin



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Grudzień 2011, 15:24   

    Ale ty masz piękny głosik Darkiś... <3 Boże ty jesteś zawalista :D Kawał dobrej roboty, a na fabule to musimy się spotkać dziewczyno! Musisz...! Napisz do mnie PW, jak cuś to pisaj.... :D
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9