• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak
 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

  SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka » Verna Sari de Clare
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
  Mieszkaniec Krainy Luster

  Godność: Verna Sari de Clare
  Wiek: 24 lata, rzekomo
  Rasa: Cyrkowiec
  Lubi: Siebie
  Nie lubi: Ciebie
  Wzrost / waga: 174 cm / 64 kg
  Aktualny ubiór: Sukienka w soczystym kolorze czerwieni, zwiewna, na ramiączkach, odsłaniające pokryte bliznami ciało. Czarny, koronkowy pasek, wojskowe, wysokie buty. Znak Trefl wyszyty na lewej piersi.
  Znaki szczególne: Ona cała jest szczególna! Karminowy tatuważ koło prawego oka, kolczyk w dolnej wardze
  Pan / Sługa: Od dzi? sama sobie Pani?|| Laleczka w ludzkim ciele - Wiku? *_*
  Pod ręką: Kolorowe, owocowe sukiereczki, przemycone papierosy miętowe - cieńkie, oprawiony w skórę notes z metalowymi klamrami, kluczyk zawieszony na szyi, fantazyjny, przypominający lecącego motyla
  Broń: Składany nóż, dłonie, krótka włócznia z wiśni
  Stan zdrowia: Zdrowiutka
  SPECJALNE: Upiorna Księżniczka (Halloween 2011)
  Dołączył: 08 Maj 2011
  Posty: 265
  Wysłany: 11 Maj 2011, 11:45   Verna Sari de Clare

  Imię:

  Verna, Sari

  Nazwisko:


  de Clare

  Pseudonim:  Jaskółka, skąd się wzięło? Ciężko powiedzieć, gdyż przylgnęło do niej już w czasach dzieciństwa. Może ów pseudonim miał ukoronować jej niewinność, grację i radość, którą aż emanowała? I co jeszcze?

  Wiek:


  Przeszło pełnych 24 lat, zmiennych i zaskakujących, a chociaż niejednokrotnie ciężkich, surowych, to na pewno nie takich, których mogłaby żałować, gdyż wszystko robiła tak, by móc kolejnego dnia spojrzeć na swe odbicie w lustrze. Cokolwiek robiła - a robiła wiele - wyzbywała się wstydu, ponieważ celem jej było przeżycie i korzystanie z życia w sposób pełny, do cna. Jednakże nie ma nic bardziej złudnego. Wszakże czas mija, ale przemijanie nie dotyczy tej osoby.

  Rasa:


  Cyrkowiec

  Ranga:


  Ludożerca

  Miejsce zamieszkania:

  Kraina Luster -> Upiorne Miasteczko -> Cyrk -> Niewielka suterena, a dokładniej samochód mieszkalny, z przerażającymi malunkami skorpionów i uśmiechniętej dziko twarzy Clowna. Przed drzwiami stoją powykrzywiane, rachityczne drzewka.


  Moce:

  Krystalizacja Strachu- osóbka na dwa posty potrafi zmaterializować głęboko ukryty lęk danego osobnika, co może powodować dezorientację, strach, złość, a nawet chwilowy paraliż. Każdy wszak reaguje różnorako.

  Blokada Umysłowa - jak sama nazwa wskazuje, osoba jest nieczuła na ataki psychiczne. Może jest z nią coś nie tak? A może jest to bardzo dobry system obronny?

  Telepathy interspecific - Dogłębniej mówiąc, jest to umiejętność, która pozwala Vernie na porozumiewanie się między gatunkami. Telepatia Międzygatunkowa jest wyższym poziomem Telepatii rodzimej, która odbywa się na poziomie umysłowym, gdzie słowa zastępowane są przez obrazy i uczucia, na bodźce kierujące zrozumieniem sensu i przetwarzaniem go. Moc ta ułatwia kobiecie porozumiewanie się z istotami, które nie władają językiem ludzi, czy istot humanoidalnych. Telepathy interspecific pozostaje bez specjalnych ograniczeń, chociaż można odnaleźć małe uniedogodnienie, a mianowicie kobieta może porozumiewać się tylko z jedną osobą (stworzeniem) na raz w strefie umysłowej, dlatego miast grupowych dysput, dozwolone są tylko rodzaje poselstw, czy też mediatorstwa.


  Statusowa:

  Trucizna - poprzez ugryzienie powoduje paraliż danej kończyny na 3 posty.


  Umiejętności:

  Akrobatyka - Kobieta jest oszałamiająco sprawna i wygimnastykowana. Jej ciało potrafi zrobić więcej rzeczy, niż przeciętny człowiek, czy istota nie zajmująca się gimnastyką akrobatyczną. Silną stroną Sari jest skakanie wyczynowe w powietrzu.

  Siła - Jaskółka charakteryzuje się również nieprzeciętną siłą fizyczną, która ułatwia jej małe 'polowania' na świeże mięsko

  Dusza artystyczna - A dokładniej rzecz ujmując, Verna ma rękę do pędzla i pisarstwa. Jej dzieła jednak są szykanowane, gdyż nie możliwością jest, by osoba tak nędznego statutu posiadała umiejętności podobne do Baśniopisarzy.


  Charakter:

  Zasadniczo zgryźliwa, cyniczna i harda. Ciężko złamać jej wolę. Przemocą natrafia się na mur, który, zdawać by się mogło, pozostaje nie do zdobycia. Zastraszaniem, biciem, krzykami, czy czymkolwiek wybuchowym, a także agresywnym, nie zyska się nic, prócz pogardliwego spojrzenia lub, co gorsza, paru dotkliwych obrażeń. W wypadkach skrajnych nawet i śmierć. Nie raz również wpadła w tarapaty przez swój niewyparzony ozór i sarkazm. Miała krwiożercze zapędy, które źle ulokowane kończyły się katastrofą. Jednak nie myślcie sobie, że jest naszpikowana jedynie negatywnymi cechami, posiada również drugą, a także trzecią twarz. Summa summarum, kobieta składała się tylko i wyłącznie z kalejdoskopu wielu rysów charakteru, była zmienna i nieuchwytna, niczym swoisty kameleon. Mogła być uprzejma, ujmująco urocza i elokwentna, zdradzając tym samym okruch z jej przeszłości. Bywała wyniosła, nazbyt pewna siebie, chaotyczna, gwałtowna... Zabawiała humorem, dociekliwymi pytaniami, naiwnością dziecka. Czarowała obłudną niewinnością, nieprzewidywalnością. Gdyby się nad tym dłużej, dogłębnie zastanowić, nijak można było określić osobę panny de Clare. Pozostawała obserwacja i nadzieja, że twarz, którą ukazuje na światło dnia, jest prawdziwą, a nie tą ulotną.


  Wygląd zewnętrzny:


  Ujrzawszy tą kobietę na ulicy nie ma się pewności, czy należy zaliczyć ją do osób pięknych, czy też raczej szokujących. Średniego wzrostu, o kroku pełnym gracji, zabarwionym pewnością siebie. Włosy zazwyczaj upięte w nieładzie. Barwa ich bliższa jest czerni, niźli ciepłemu brązu, jednak to jedynie złudzenie optyczne, gdyż w rzeczywistości błyszczą orzechowo, tu i tam ukazując rudawe refleksy. Cera raczej blada, cechująca się chłodem alabastru. Twarz nieznacznie pociągła, o zaznaczonym leciutko podbródku, co nadaje jej nieco drapieżnego rysu. Zaznaczone kości policzkowe, ułożone ukośnie, powodują, że głębia twarzy wydaje się szczuplejsza - egzotyczna. Idealnie wykrojone usta, z kącikami lekko pociągniętymi ku dołowi przez co może wydawać się wiecznie naburmuszona lub zamyślona. Górna warga jest nieznacznie większa od dolnej, zmysłowy różowy kolor nadaje im miękkości. Mały, zgrabny nosek, marszczący się zależnie od samopoczucia, ku dołowi, gdy jest zniesmaczona lub poirytowana, na górnej granicy nasady, gdy jest zakłopotana lub zadowolona. Całość okraszona dużymi oczami dziecka, które od dawna należą do kobiety. Nienaturalnie wielkie tęczówki ukazują zmysłową barwę kobaltu nieba, bliższą kryształowemu chłodowi lub lodowych odłamków.
  Jaskółka charakteryzuje się smukłością i efemerycznością dzisiejszych piękności, drobne piersi, smukła kibić, silne uda. Silne ramiona o wyraźnie zaznaczonej linii obojczyków i wgłębieniu pod gardłem. Zmysłowo długa szyja. Wszystko tworzy zgrabną całość klepsydry. Jednak jest również mniej idealna faktura jej ciała, taka jak ręce, które do łokci przypominają opancerzone rękawice dopasowane do kształtu. Długie, szczupłe palce zakończone ostrymi szponami, z kolcowymi wypustkami na kłykciach i nadgarstkach. Czarne, 'naturalne' uzbrojenie ciągnie się fasetkami do zgięcia łokci, gdzie wyrastają długie, łukowate ostrza - kolce. Skóra poznaczona jest siateczką drobnych, lub misterniejszych, blizn.
  Krótka historia:


  Wieczna Księga Chaosu - czyli dzieje Panienki Ludożerki
  _________________
  {Galeria}:*|*|*|*|*|*|*|*|*|*|*

   Już nie pamiętam, jak las szumi śniegiem,
   jak słońce złotem w ciszę lasu pryska,
   kiedy płaszczyzna obłąkana biegiem
   ucieka pędem szalona i śliska.
   Już nie pamiętam gór ogromnych wiecznią
   i nocy gęstej, gwiazdami nabitej,
   i pól płaszczyzny bezmiernej konaniem,
   śniegiem zmierzchnącej i puchem skro-litej.
   Już nie pamiętam, jak słońce w śnieg prószy
   i w biele sypie ciszę pyłem złota.
   Dzwonki polami biegną i szeleszczą,
   cisza osiada śniegu mgłą na płotach.
   Już nie pamiętam ! miasto zaczajone
   zza murów mgłą mi dusi jaźń zamarłą
   i krwią już niebo mdłych, przegniłym dymów
   nocą wyszło w ulice
   i dławi mi gardło...
    
  Blaise
  [Usunięty]
  Wzrost / waga: /
  Wysłany: 11 Maj 2011, 15:31   

  Cudne, brak zarzutów. Ograniczenia narzuciłaś sobie wystarczające, także akceptacja będzie po napisaniu historii, ale uważam ją tylko za formalność.
  EDIT:
  Akceptuję i witam po drugiej stronie lustra~.
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10