• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Willa Letargu
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Grudzień 2010, 21:45   

    Willa Letargu to dwupiętrowy budynek z wieloma pomieszczeniami. Mieści się on na rubieżach miasta, dzięki czemu jego okolica jest spokojna. Przekraczając jej próg poczujemy się jak w zupełnie innym świecie. Wnętrze willi jest przytulne i sprawia wrażenie jakby skrywała w swoich murach setki różnych historii albo raczej snów. Wszystko to okrasza mgiełka tajemniczości oraz senności która to jedynie dodaje temu miejscu klimatu.

    Na pieszym piętrze znajdziemy łazienkę z sporą wanną oraz prysznic, natomiast w pomieszczeniu obok znajdziemy toaletę. jest tutaj jeszcze obszerny salon w którym znajdziemy min. kanapę, kino domowe, fotele oraz wieżę do słuchania muzyki. Kolejnym pomieszczeniem jest galeria w której właściciel swoje prace a obok niej jest jego pracownia w której jak łatwo się domyśleć trzyma on niedokończone prace oraz te nad którymi obecnie pracuje. Następna w kolejności jest siłownia która to sąsiaduje z pokojem muzycznym. Zawiera on liczne instrumenty a nawet scenę do występów, nie zapominając o oświetleniu i niezbędnym sprzęcie. Należy też wspomnieć o tutejszej kuchni która jest dobrze zaopatrzona. Sąsiaduje z nią jadalnia oraz spiżarnia do której wejdziemy jedynie przez kuchnię. Ostatnia w kolejce jest biblioteka w której każdy wielbiciel książek znajdzie coś dla siebie. Nie można oczywiście zapomnieć o pokojach dla służby, które to są na chwilę obecną puste.

    Na drugim pietrze znajdziemy pięć dużych pokoi czy jak kto woli sypialni oraz dwie garderoby, męska i żeńska. Pokój Arnava znajduje się najbliżej schodów prowadzących na dół i znajdziemy w nim jego łózko oraz szafkę nocną wraz z stojacą na niej lampką. Ostatnim miejscem jest "gabinet" w którym obecnie trzyma on swoje biurko z krzesłem.

    Dodane po 21 minutach:

    Jak to bywa podróż była szybka udana oraz udana, a dokładniej mówiąc to oboje znaleźli się w łazience, ale cóż nie był to przypadek, po prostu nie chciał komplikować sprawy z wyborem miejsca lądowania. Arnav momentalnie otworzył drzwi i wyszedł z łazienki.
    -Witam w moim domu Madam. Powiedział do niej z uśmiechem po czym kontynuował.
    -Teraz do garderoby. Dodał i ruszył spokojnie do miejsca docelowego aby zmienić swoje ubranie.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 11:41   

    Dziewczyna wylądowała w łazience razem z Arnavem.
    -Żartujesz? To twój dom?
    Była pełna podziwu, dom był wielki i piękny.
    - Oczywiście , chodźmy.
    Dodała uśmiechając się lekko.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 14:56   

    Droga do garderoby nie była rzecz jasna długa, ale nadal musieli wejść po schodach ,aby się tam dostać. Niebawem oboje przekroczyli próg garderoby a wewnątrz były szafy oraz inne schowki na ubrania. Chłopak z marszu przeszedł do ich otwierania oraz szukania ubrania na dziś. Większość z ubrań była utrzymywana w klasycznym biało-czarnym stylu ale były też normalne ubrania oraz bardziej cudaczne. Przezorny zawsze ubezpieczony, a Arnav wolał być przygotowany tak na wszelki wypadek.
    -Co byś Skarbie wybrała? Spytał ją spokojnym oraz łagodnym tonem głosu.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 18:57   

    Yokai poszła za Arnavem do garderoby. Dom był niesamowity, piękny i duży , nie wiedziała, że jej ukochany jest bogaty, ale nie zwracała na to uwagi. Kochała go nawet , gdy tego nie wiedziała , a to jej nie przeszkadzało ani trochę, bo nic innego do Niego nie czuła oprócz miłości no i oczywiście troski o Niego. W kńcu dotarli do garderoby i przyglądała się tylko jak jej chłopak szukał czegoś do ubrania.
    - Nie wiem Skarbie. Wybierz coś w czym Ci będzie dobrze, mi i tak się podoba twój styl ubierania więc to mi nie robi żadnej różnicy, ale jak już bym miała wybrać to jakąś koszulę na luzie i po prostu najzwyczajne , dżinsowe spodnie.
    Zrobiła do Niego słodką minę aż sama z siebie się zarumieniła. Może dlatego, że ma tak wyjątkowego chłopaka? Na pewno coś od Niego ją tak podniecało.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 20:17   

    Można powiedzieć ze był bogaty, bo była w tym prawda. Poza tym był on oszczędny a przez to skąpy, a już zwłaszcza dla samego siebie. Ostatecznie był oto lepsze niż rozrzutność, a poza tym miał sporo czasu na zarobienie oraz zebranie swojego majątku. Arnav bardzo uważnie wysłuchał tego co miała do powiedzenia. To co powiedziała uspokoiło go i dało nieco do myślenia Widząc słodki uśmiech dziewczyny, on także się do niej uśmiechnął oraz dostał wypieków na policzkach. Gdyby byłą z czekolady to po prostu by ją zjadł, chociaż z drugiej strony byłoby mu szkoda zjeść takie cudo. Była wyjątkowa i kochał ją naprawdę mocno. Niemniej szukał dalej i po paru minutach znalazł. Było to ubranie wyglądające jak to które nosił Upiór z Opery. Miał on nawet maskę która zasłaniała twarz i nie wyrażała żadnych emocji. W zasadzie maska
    nie miała twarzy, a jedynie dziurki na oczy. Połowa jej byłą czarna a druga była biała. Chłopak zabrał ubranie i przebrał się w nie po czym zaprezentował się dziewczynie.
    -Co myślisz? Spytał ją nie zakładając maski.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 20:22   

    Dziewczyna obejrzała dokładnie chłopaka.
    - Jest świetne. Bardzo mi się podoba Skarbie.
    Chciała dodać mu otuchy, ale oczywiście jego strój jej się podobał i to bardzo. Całkiem nie wiedziała co jej chodziło po głowie, po prostu wpatrywała się w Niego jak w obrazek uśmiechając się pod nosem.
    - Rozumiem, że nocujemy dziś u Ciebie?
    Spytała zadziornie po czym podeszła do Niego i pocałowała go czule w usta, rumieniąc się.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Grudzień 2010, 20:36   

    -Dobrze wiedzieć.
    Odpowiedział jej z uśmiechem i patrząc na nią z troską. Jej opinia była w tej sprawie najważniejsza, ale w końcu to jej się chciał podobać a zdanie innych było nieistotne. Inna sprawa że w tym świecie bywały indywidua z bardziej cudacznych strojach niż on. Chłopak objął Yokai i odwzajemnił jej pocałunek.
    -Owszem, skoro już cie porwałem. Odpowiedział jej i również był czerwony na twarzy, ale walić to, po prostu okazywał jej swoje uczucia, a i przy okazji patrzył na nią z uwielbieniem. W następnej kolejności pocałował ją czule po czym spojrzał jej w oczy.
    -Gdzie byś chciała iść?
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Grudzień 2010, 13:50   

    - Wiesz, że za porwanie jest kara?
    Stała ciągle przy nim robiąc słodką minę i rumieniąc się.
    - Oczywiście ja Ci nic nie mogę zrobić, bo pozwoliłam Ci abyś mnie porwał, ale zważając na to to akurat mi należy się nagroda.
    Podeszła do drzwi od garderoby i oparła się o nie.
    - Nie musimy nigdzie iść. Możemy fajnie spędzić czas tutaj. Na dworze zimno, a ja nie wzięłam żadnych ciepłych rzeczy do tego. Czekam na propozycje.
    Uśmiechnęła się zadziornie i wpatrywała się w Arnava.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Grudzień 2010, 14:46   

    -Obiło się mi o uczy.
    Jej słodka mina powodowała u niego uśmiech, pomijając już sam fakt że był nią oczarowany.
    -Hmm jest w tym racja jeśli na to spojrzeć w ten sposób.
    Odpowiedział Yokai udając zamyślenie, lecz miała ona rację i powinien ją za to sowicie wynagrodzić, aby zrekompensować jej tym samym tą "krzywdę".
    -Na początek Kochanie mogłabyś mi pozować do mojego najnowszego obrazu lub możemy poszukać zajęcia w pokoju muzycznym Pomysłów trochę miał. ale mieli też trochę czasu do zabicia.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2010, 12:47   

    Dziewczyna uśmiechała się ciągle do ukochanego.
    - Zawsze interesowałam się sztuką, więc pozowanie do obrazu jak najbardziej mi odpowiada.
    Podeszła do Arnava i chwyciła go za ręce.
    - Nie wiedziałam, że jestem twoją inspiracją Skarbie.
    Zarumieniła się i pocałowała go lekko w policzek.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2010, 13:37   

    -Myślę Kochanie że nawet nazwanie Cię muzą jest zbyt proste aby określić jak bardzo mnie inspirujesz.
    Powiedział do dziewczyny łagodnym oraz czułym tonem głosu po czym delikatnie ścisnął jej dłoń. Nadal był czerwony na warzy ,ale po pewnym czasie i to wróci do normy, choć przy niej jego serce i tak wariowało.
    -Proszę za mną.
    Powiedział po chwili do swojej najdroższej i nadal trzymając jej dłoń oboje udali się do pracowni gdzie jak zwykle były pędzle, wszelkie farby, płótna, bloki oraz obrazy które wymagały dokończenia Chłopak przygotował sobie płótno, pędzel oraz farby bez których ani rusz.
    -Hmm, jak byś chciała abym cię namalował?
    Spytał po chwili Yokai uśmiechając się do niej i obserwując ją aby wybrać sposób w jaki ją uwieczni.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2010, 13:42   

    - Dziękuję. Nie wiedziałam, że jestem twoją muzą, chociaż mogłam się domyślić.
    Poszła za swoim ukochanym trzymając go za rękę. Gdy weszli do pracowni tylko rozglądnęła się w koło widząc same płótna, farbki i pędzle.
    - Nie wiem. Sam wybierz. Ja zrobię dla Ciebie wszystko.
    Uśmiechnęła się i zarumieniła jednocześnie.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2010, 16:53   

    Chłopak uważnie wysłuchał tego co miała do powiedzenia jego wybranka, a w odpowiedzi przytulił ją i delikatnie pocałował w oczy oraz czoło.
    -Wystarczy mi Twoja miłość oraz to że istniejesz, ale bardzo Ci dziękuje. Powiedział do niej łagodnym oraz spokojnym tonem głosu po czym ją puścił i podał dziewczynie krzesło, aby na nim usiadła.
    -Zrelaksuj się proszę lub przyjmij wygodna dla siebie pozycję lub pzsę. Dodał po chwili po czym poczekał aż jego luba się przygotuje, a on sam zaczął ją malować.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Grudzień 2010, 17:43   

    - Proszę bardzo.
    Dziewczyna także przytuliła się to Arnava po czym zauważyła jak podsuwa jej krzesło.
    - Dobrze, tylko sama nie wiem jak mam to zrobić. Nigdy wcześniej nie pozowałam do obrazu.
    Zaśmiała się cicho i po prostu usiadła na krześle.
    - Rób co masz robić , ja nie mam pomysłu.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Grudzień 2010, 18:36   

    -Naprawdę? -Mnie tam wyglądasz na super modelkę, ale cóż nie ejst to żadnym problemem.
    Powiedział do dziewczyny uśmiechając się do niej po czym poważnie pomyślał nad tym jak powinien ją namalować.
    -Hmm wyobraź sobie że siedzisz na krześle, czekając w kolejce np. do jakiegoś ważnego kastingu od którego zależy twoja kariera lub życie.
    Powiedział do niej wychylając się za płótna po czym czekał aż jego anielica zrobi
    co powiedział, aby zacząć malować. Chciał uwiecznić jej zdenerwowanie i przelać te uczucia na płótno. Młodzieniec skrupulatnie malował uosobienie swojego natchnienia aż do momentu w którym skończył.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 5